3 komentāri
”Īsto veču” Žeņa uzsācis attiecības; romantiski foto no pāra randiņa
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Mutīgākais no šova “Īstie veči” dalībniekiem – IT menedžeris Jevgēnijs Petrovs jeb Žeņa – pirms dalības projektā neslēpa: dzīvojot vientuļnieka dzīvi, vīrietis novērojis, ka viņam ķermeņa aprišu dēļ nereti iet secen tās meitenes, kuras viņam patīk. Tagad, kad līdz ar piedalīšanos šovā svars sācis samazināties, šajā jomā piedzīvots patīkams pavērsiens – Jevgēnijs uzsācis attiecības.

Dalību TV3 šovā Jevgēnijs vērtē kā jaunas dzīves sākumu. Novembrī vīrietis atgriezies no ārzemēm, lai paliktu uz pastāvīgu dzīvi Latvijā, un vēlējies sevi ”piekārtot”, tādēļ viņu šovam pieteikusi paša administratore.

Izrādās, ka līdz ar mājokļa iekārtošanu un jauno darbu vēl pirms ”Īsto veču” otrās sezonas starta televīzijā nokārtojusies arī Žeņas privātā dzīve.

”Šobrīd esmu attiecībās. Kopā esam kopš jūlija vidus. Meitene ir rīdziniece,” patīkamos jaunumus privātajā dzīvē Jevgēnijs atklāj portālam Skaties.lv. Abi kopā jau paspējuši apmeklēt draugu kāzas.

Pāra randiņā, kas notika bārā ”Skyline”, pabija arī portāls Skaties.lv.

Kā noritēja Jevgēnija un viņas mīļotās meitenes randiņš, skaties šova ”Īstie veči” sestajā sērijā šovakar plkst. 21.00 TV3 un TVPlay!

TOP komentāri

 • Zilgme
  +2 +2 0

  Zilgme

  Smuka viņam tā meitene. bet pats Jevgēnijs gan izskatās apvēlies. Tā bārda viņu padara vecāku un apaļīgāku.
 • Inta Reinika
  +2 +2 0

  Inta Reinika

  Patīk pilnīgi visi puiši, izņemot Juri! Jurim tikai 24gadi, mana dēla vecumā, bet izskatās sliktāk par manu vīru! Tā nevar! P.S.Ceru saņemsies
 • nju

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl