“Īsto veču” Žeņa atspēko baumas par šķiršanos

1 komentārs

Pirms nedēļas kļuva zināms, ka TV3 šova ”Īstie veči” varonis Jevgēnijs Petrovs uzsācis attiecības, ko līdz šim savu auguma aprišu dēļ nebija izdevies īstenot. Arī šova fani pie TV ekrāniem bija liecinieki vienam no pāra randiņiem. Savukārt uz projekta pikantāko daļu – veču striptīzšovu Vecrīgas bārā – Jevgēnija mīļotā neieradās, dodot pamatu aizdomām, vai abu starpā viss jau pačibējis.

Nedēļu pirms lielajām noslēguma sacensībām veči projekta laikā iegūtos augumus atrādīja īpaši draiskā sarīkojumā – striptīzdejas priekšnesumā, ko Vecrīgas klubā ”Violet” brašuļi atrādīja gan savām mīļotajām, gan vēl pārdesmit daiļā dzimuma pārstāvju.

Lustīgo pasākumu apmeklēja visas šova dalībnieku otrās pusītes, bet IT menedžera Jevgēnija jeb Žeņas draudzenes starp dāmām nebija, šova uzticīgākajos skatītājos raisot satraukumu, vai skaistais pāris jau pašķīries.

”Īsto veču” Žeņa uzsācis attiecības; romantiski foto no pāra randiņa

Jevgēnijs visus nomierina un atzīst, ka viņa mīļotajai, kuras vārdus viņš apņēmies paturēt noslēpumā, tovakar bijušas citas darīšanas.

”Tās viņiem ir sievas un dzīvesbiedres, viņi kopā dzīvo,” arguments par to, ka uz ballīti Vecrīgā laiku spēja izbrīvēt pat liepājnieka Aivara Graša dzīvesbiedre, pēc Jevgēnija domām, neiztur kritiku.

”Viņa daudz mācās, daudz strādā, tādēļ dažreiz vakari ir aizņemti,” iemeslu, kādēļ mīļotā nav bijusi klāt šova draiskākajā notikumā, portālam Skaties.lv skaidro Žeņa.

Attiecības abu starpā esot vislabākajā kārtībā.

”Godīgi sakot, viss vēl ir izlūkošanas stadijā. Es esmu piesardzīgs, viņa ir piesardzīga. Pieskatāmies viens ar otru. Katram iepriekš bijušas savas kļūdas, un tagad abi esam uzmanīgi.

Jo vecāks kļūsti, jo grūtāk ir saiet kopā. Nav vairs tie gadi, lai skrietu un uzreiz dzīvotu kopā.

Kopā mēs nedzīvojam, mēs vienkārši regulāri tiekamies. Regulāri ejam uz randiņiem, braucam uz viesu namiem atpūsties,” attiecības ar savu mīļoto raksturo Žeņa.

Jautāts, vai ir cerības, ka tomēr drīzumā meitene varētu pārcelties uz mitekli, ko Žeņa ar lielu rūpību un domājot par nākamo līgavu iekārtojis, viņš atklāj, ka draudzene jau izvēlējusies dažas mēbeles, kas kopīgi tika pasūtītas, un abi gaida, kad tiks piegādātas.

Video: Žeņa kopā ar pārējiem šovmeņiem mirdz striptīzšovā

TOP komentāri

  • karla
    +4 +4 0

    karla

    ar visvājāko raksturu no visiem večiem! Tiek par velti dota tāda iespēja, būtu labāk to dāvājis kādam citam, kuram ir raksturs!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl