”Īsto veču” varoņa dalība beigu sacensībās ir būtiski apdraudēta

3 komentāri
”Īsto veču” varoņa dalība beigu sacensībās ir būtiski apdraudēta
Ekrānuzņēmums

Jo tuvāk piedzīvojumu sacensības, jo spriedze TV3 šova ”Īstie veči” dalībnieku vidū pieaug. Sestajā sērijā Mintauta plānotais divu dienu velobrauciens Rīga – Liepāja notiek četratā, bet galapunktu sasniedz vien trīs no pieciem večiem.

Veči jau no pirmās dienas zināja, ka šī vasara būs emocijām pārbagāta – treniņi, līdz šim nepazīstams ledusskapja saturs un daudz pārdzīvojumu, kas beigu beigās viņus novedīs līdz ”Kluba” piedzīvojumu sacensībām. Lai veči būtu motivētāki, katrs nospraudis savu mērķi, uz ko tiekties. Mintauts vēlas aizbraukt ar velosipēdu no Rīgas un Liepāju.

”Man likās, ka viņš neaptver situāciju, ko īstenībā nozīmē aizmīties no Rīgas uz Liepāju,” Mintauta apņemšanos komentē sieva Elīna.

Veči devuši Mintautam solījumu, ka viņi atbalstīs kolēģi, braucot visi kopā. Taču sākums nav iepriecinošs, jo večiem ceļā jādodas četratā. Gatavojoties pārbaudījumiem, Raitis ir iedzīvojies savainojumos, kas liedz viņam iespēju startēt šajā pārbaudījumā.

Šova vadītājs Armands Simsons večiem sagatavojis smagu pārsteigumu – viņiem jātiek līdz Rīgas burtiem, nesot svaru, no kā izdevies līdz šim atbrīvoties. Aivars tiek pie vissmagākās vestes un kļūst par 30 kilogramiem smagāks. Tikmēr Juris un Mintauts katrs atbrīvojies no 19 kilogramiem. Jevgēnijs tiek pie visvieglākās vestes un kļūst par 10 kilogramiem smagāks.

Raitim, kurš kopš projekta sākuma atbrīvojies no 17 kilogramiem, ceļgala traumas dēļ ārsti iesaka pretsāpju medikamentus un atpūsties vismaz mēnesi. Taču beigu sacensības ir pēc nepilnām trīs nedēļām. Raita dalība sacensībās ir uz jautājuma zīmes.

”Ja godīgi, es ļoti gribu tajās sacensībās piedalīties, tāpat kā es ļoti gribēju ar riteņiem braukt,” atzīst Raitis.

Tikmēr sākotnēji kaujas spara pilnajam Jevgēnijam jeb Žeņam pēc 30 nobrauktajiem kilometriem sāk reibt galva.

Viņš pēc elpas atvilkšanas autobusa pieturā gatavs panākt komandas biedrus, bet nobraucis vien piecus kilometrus no iepriekšējās apstāšanās vietas, nolemj izaicinājumam mest mieru.

”Tas nav mans sapnis – aizmīties no Rīgas un Liepāju. Mans sapnis ir pārgulēt ar mulatieti, japānieti un afroamerikānieti vienlaicīgi,” skaidro Žeņa.

Viņam velobrauciens ir beidzies.

Veči, kas nu palikuši trijatā, pirmajā dienā nobraukuši visu plānoto distanci – 140 kilometrus.

Par sevi ļoti lepns jūtas Juris, taču par sēšanos uz velo nākamajā dienā viņš vairs nav tik drošs.

Nākamajā dienā priekšā 70 kilometru brauciens. Pēdējos kilometrus veči pieveic godam un vēju pilsētā ierodas stundu pirms norunātā laika.

Viņu pludmalē sagaida tuvinieki, šova vadītājs Armands un Raitis.

Šova sestajā sērijā atklājās, ka Žeņa, kuram iepriekš auguma aprises neļāva izveidot attiecības ar daiļo dzimumu, beidzot sācis iet uz randiņiem.

”Progress ir. Iepazīta viena jaunkundze. Redzēs, kā būs. Uz doto brīdi viss ir ok un tīri patīkami. Detaļās neiedziļināšos, nevajag atbiedēt,” uzsver Jevgēnijs. Vairāk par Žeņas randiņu ar iecerēto lasi šeit!

Tikmēr romantika atgriezusies Raita un viņa sievas Gintas attiecībās. Vakariņu laikā sieva pamana, ka Raitim atkal der laulības gredzens, ko vīrietis nebija dabūjis pirkstā piecus gadus.

”Pēc 15 gadiem esam nopirkuši ceļojumu un dosimies medusmēnesī,” paziņo Raita sieva.

Video: šova “Īstie veči” 6. sērija

3 komentāri