4 komentāri
Īsto veču šovs pamatīgi uzlabojis Raimonda mīlas dzīvi
Foto no privātā arhīva

TV3 šova Īstie veči galvenais mērķis bijis mainīt piecu vīriešu domāšanu un dzīves kvalitāti. Noslēdzoties šovam, tā vadītājs Armands Simsons atzina, ka tas ir izdevies! Tam apliecinājumu var gūt arī pusotru mēnesi pēc šova fināla filmēšanas, kad viens no šova dalībniekiem Raimonds Mikšis atklāj, ka brašuļu dzīvēs sports ienācis uz palikšanu. Turklāt šovs atstājis pozitīvu iespaidu uz Raimonda ģimenes dzīvi.

”Mēģinām pasportot! Esmu mēģinājis sākt skriet,” portālam Skaties.lv stāsta Raimonds. ”Mani iedvesmoja viens čalis – augumā viņš bija kaut kas starp mani un Uldi, un tikai ar skriešanu viņš ir ”uztaisījies” par septiņdemsitkilogramīgu. Man arī iepatikās, un es ik pa laikam paskrienu,” atklāj smaidīgais šova dalībnieks. Zīmīgi, ka ar skriešanu viņš saslimdinājis arī sievu un māsu.

To, ka skriešana ir labs veids, kā atvadīties no liekajiem, apliecina Raimonda zaudētie kilogrami. ”Šova laikā man likās, ka zem astoņdesmit es ”līst” negribu. Tagad, kad sasniegti 85 kilogrami, skatoties spogulī, redzu, ka vēl vajag nomest,” stāsta Raimonds, kurš uzsākot šova gaitas, svēris 101 kilogramu.

Raimonda pārvērtības nākušas par labu arī ģimenes dzīvei. ”Sieva sākusi mani vairāk sargāt – neatdošu es tevi nevienam, redz, kāds man smukulītis,” smej Raimonds. Par viņa sasniegumiem auguma ziņā īpaši fanojot mamma.

Foto

Raimonda pārvērtības nākušas par labu arī ģimenes dzīvei. ”Sieva sākusi mani vairāk sargāt – neatdošu es tevi nevienam, redz, kāds man smukulītis,” smej Raimonds. Par visa sasniegumiem īpaši fanojot mamma.

Starp večiem vislielākais sportists esot Aivis Janauskis, kurš kaislīgi pievērsies riteņbraukšanai, tostarp piedalās arī sacensībās.

Uldis Grīnbergs esot pievērsies vingrošanai un cenšas tajā iesaistīt arī pārējos večus.

”Arī Madars ir mežonīgi satrakojies un tāda sajūta, ka gandrīz ”saspiedies”. Sapircis sev trenažierus,” caur vieglu humoru kolēģa Madara Dauškana gaitas pēc šova atklāj Raimonds.

Foto: šova fināls

Īsto veču laikā nodibinātā draudzība nav pačibējusi arī pēc šova filmēšanas noslēguma. ”Mēs visi mēģinām pačupoties. Kamēr neesam viens otru aizmirsuši, vajag satikties! Laikam jau esam arī draugi,” ar gandarījumu atzīst šova dalībnieks.

Pozitīvā dzīves uztvere, par laimi, ir lipīga. ”Ieguvēji esam ne tikai mēs pieci, bet arī tie, kuri ”pavilkušies” mums līdzi,” priecājas šova Īstie veči dalībnieks.

TOP komentāri

 • Zane
  +4 +4 0

  Zane

  Tik skumji, ka šovs beidzies! Noteikti visu laiku pozitīvākais un iedvesmojošākais šovs tv3! Veči pa šo laiku tik mīļi un tuvi bija palikuši! Lai veicas arī turpmāk!
 • Emīlija
  +3 +3 0

  Emīlija

  Ievdesmojošākis no TV šoviem. Pateicoties piecinieka centiem arī mans vūrs sācis piedomāt pie formas
 • es
  +1 +1 0

  es

  Super veči. Pat es sieviete iedvesmojos no viņiem. Reāli pozitīvi puiši. Beidzot bij vērtīgi pavadīti pirmdienas vakari. Un jā - lūdsu atkātot to vēlreiz un vēlreiz!!!!! Lai latvju bāleliņi kļūst stalti un taisnu mugurkaulu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl