6 komentāri
”Īsto veču” producenti: Būs ļoti labs piecinieks. + Neredzēti FOTO no atlases

Šonedēļ sparīgi turpinās TV3 šova “Īstie veči” otrās sezonas atlases pirmā kārta. Kā portālam Skaties.lv pavēstīja šova veidotāji, šosezon potenciālie dalībnieki ir salīdzinoši atraktīvāki.

Mārtiņš Janušs no Apes pārliecināts, ka ”veikalā desu nopirkt vieglāk nekā sev atrast piemērotāko diētu”.

Startējot ”Īstajos večos”, 29 gadus vecais vīrietis apņēmies nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu: ”Dietologi pamācīs, apgūšu kaut ko jaunu. Varēšu palīdzēt arī savam brālim. Viņam arī ir puncītis.”

Limbažnieks Mareks Kauliņš uz šova atlasi ieradies kopā ar dzīvesbiedri Santu. Tieši viņa bijusi iniciatore mēģināt notievēt visas Latvijas priekšā. Mareks patlaban sver 110 kg, bet Santa domā, ka vīrieša ideālais svars ir 90 kg.

”Tas, ko mēs esam pamanījuši, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, pretendenti ir vairāk informēti un zina, uz ko viņi nāk, jo šovu ir redzējuši pagājušajā gadā. Viņi ir gatavi uzreiz bildēties apakšveļā,” portālam Skaties.lv atzīst viens no šova producentiem Kristaps Valdnieks.

Foto: “Īsto veču” atlase

Šajā sezonā īpaši gruntīgu pretendentu ir ievērojami mazāk, taču īpaši pamanāma ir pretendentiem piemītošā humora izjūta un atraktivitāte.

”Būs ļoti labs piecinieks,” brīdī, kad ”Īsto veču” atlase tikai sāk ieskrieties, jau pārliecināts Valdnieks.

Ekskluzīvi FOTO: sparīgi sākusies ”Īsto veču” atlase

”Šogad mums ir nedaudz cits uzstādījums – mums ir jāmeklē veči ar stāstu. Nepietiek ar to vien, ka viņi grib notievēt un ka viņi ir asprātīgi. Mums vajag viņos ieraudzīt papildu motivāciju, kāpēc viņi gatavi tievēt.

Kā ir pierādījies, ja motivācijas līdz galam nav, tad brīdī, kad paliek grūti, kad iestājas krīze, ļoti viegli ir atmest ar roku.

Mēs šova dalībniekus nepieskatām. Mēs viņiem iedodam programmu, visas iespējas. Tas, vai viņi to dara, ir viņu pašu rokās,” norāda šova producente Sandija Miezīte.

Vairāk par šova atlases kritērijiem lasi šeit!

Šova ”Īstie veči” filmēšana sāksies maijā, bet piecu vīriešu tievēšanas sasniegumi TV3 skatītājiem būs redzami rudenī.

Foto: pirmie kadri no “Īsto veču” atlases

TOP komentāri

 • Māmiķis
  +2 +2 0

  Māmiķis

  Cik man zināms, tad par Kārli balsoja ne tikai visi viņa draugi un paziņas, bet arī visas viņa PIECAS māsas ar saviem draugiem. Un Kārlis vienmēr ir bijis superbrālis savām māsām un tagad, protams, vēl vīrs un tētis.
 • Kika
 • 146
  +1 +1 0

  146

  Paldies Dievam..ka beidzot sajaa sovaa buus atraktiivi vecci..ka nebuus taadi kaa iepriekss

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl