4 komentāri

Pirmdienas, 11. septembra, vakarā TV3 šova ”Īstie veči” piektajā sērijā raidījuma vadītājs Armands Simsons nolēma pārbaudīt, kura komanda lielajām piedzīvojumu sacensībām gatavojas cītīgāk – ”Īsto veču” piecinieks vai puiši no Skaties.lv komandas. Sacensību jo spraigāku padarīja fakts, ka TV projekta komandā parādījās pirmās nopietnās šķelšanās pazīmes.

Lai arī, meklējot ”Īsto veču” piecinieku, šova veidotāji kā vienu no būtiskākajiem iemesliem tikt uzņemtam projekta dalībnieku rindās uzsvēra motivāciju, nu, kad veči projektā aizvadījuši vairāk nekā divus mēnešus, šis izrādījies viņu lielākais klupšanas akmens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl sliktāk sokas ar komandas gara uzturēšanu – patlaban veči nejūtas kā komanda. Viņi drīzāk ir katrs pats par sevi. Treniņi tiek apmeklēti kūtri, fiziskā sagatavotība večiem ir līdzīga kā projekta sākumā, un šķiet, ka viņi cer uz brīnumu, ka beigu sacensībās kaut kā līdz galam viņi nonāks… Šova piektajā sērijā večiem priekšā pārbaudījums, lai konstatētu gatavību ”Kluba” lielajām sacensībām.

Veči domā, ka viņi ieradušies uz kārtējo pārbaudījumu, kurā būs jāsacenšas ar sievietēm vai bērniem. Taču ar šīs dienas pretiniekiem viņi jau ir tikušies – tā arī komanda ”Skaties, veči!”.

”Es jutos tā, ka Armands Simsons ir piečakarējis visu valsti, jo viņš pirmajā sērija visiem paziņoja, ka mēs viņus satiksim tikai fināla sacensībās. Šoks bišķiņ bija,” pārsteigumu par negaidīto sacīksti neslēpj Mintauts.

Visu vēl nopietnāku padara fakts, ka abu komandu sacensības notiek Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas atpūtas un treniņu jauno karavīru sagatavošanas bāzē ”Pipariņi”. Abu komandu uzdevums – iziet pārbaudījumus, kuriem iet cauri karavīri, gatavojoties iestāties Latvijas armijā.

”Beidzot būs kaut kas interesants, kaut kas savādāks,” priecājas Juris.

Tikmēr Aivars atcerējies to, ko darījis pirms vairāk nekā 20 gadiem.

Pirmais uzdevums – minūtes laikā pēc iespējas vairāk jāpaceļ 20 kg smags smilšu maiss. Nākamais pārbaudījums – stafete ar vairākām disciplīnām, kurās tiek pārbaudīta viņu izturība, spēks veiklība.

Bijušajam armijniekam Aivaram sirds pilna. ”Lai džeki piedod, bet, kad kaut kas ir jādara, tad ar muti ir ”lieli”, pienāk brīdis, kad ir jādara, un tu redzi, ka neviens īsti neko nav centies darīt. Visu laiku atrunas – darbs, vēl kaut kas,” saka pagaidām lielāko panākumus tievēšanas jomā sasniegušais Aivars.
Nākamajā – prāta – uzdevumā ”īstie veči” izrādās pārāki.

Pēc krietnām pusdienām laiks dienas lielākajam pārbaudījumam. Te līdera lomu izvēlas iet Aivars, tomēr nevienlīdzīgā sagatavotība un nesaskaņas komandu šķeļ ar katru metru.

Beigu beigās komanda tiek līdz uzvarošajām beigām, tomēr paši sev atzīst – ”Kluba” sacensībām viņi nav gatavi. To apliecina arī rezultāti: viņi zaudē ”Skaties, veči!” komandai.

Tāpat paši saprot, ka nekāda komanda no viņiem pagaidām nav.

Video: šova piektā sērija

TOP komentāri

  • Aivars Grasis
  • Alfrēds
  • Anna
    0 0 0

    Anna

    Patiesībā kauns skat'ties uz tiem pārējiem izņemot Aivaru. Čīkst un pīkst, paši jau vēl uzsvēra ka viņš vecākais, nu ko tad pēc tam gremžaties, ja nevarat pavilkties?!Jauni puši, bet nu ņēgas, kja paskatās, tad diez kas nav, nekādi dzimtenes aizstāvji no tādiem nesanāk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl