Īsto veču komandā sākas nesaskaņas un bažas; Jāni aizsūta “trimdā”!

0 Komentāru
Īsto veču komandā sākas nesaskaņas un bažas; Jāni aizsūta “trimdā”!
Foto: ekrānuzņēmums

50 gadīgais Jānis šodien nevarēja veikt šova Īstie veči ceturtās sērijas pirmo uzdevumu, aizbildinoties ar muguras sāpēm. Dalībnieki jau izsenis pamanījuši, ka šis vīrs, iespējams, līdz galam neapzinās, uz ko patiesībā parakstījies. Tieši šā iemesla dēļ veidotāji viņu nosūtīja uz vietu, kur daudz kas no ierastajām ikdienišķajām lietām ir liegts.

Vitalitātes akadēmija atrodas Aizputes nomalē. Tā burtiski ir paradīze cilvēkiem, kuri cieš no liekā svara problēmām. Šajā ekskluzīvajā centrā stingrā speciālistu uzraudzībā cilvēki no dažādām valstīm cīnās ar saviem liekajiem kilogramiem. Vitalitātes akadēmijā nepieņem kuru katru. Programmas dalībniekiem jāievēro stingrs režīms un jābūt disciplinētiem, tomēr pieejamas dažādas izklaides un relaksācijas iespējas. Pats labākais, – mežu ieskautais komplekss ir tālu prom no veikaliem un citiem kārdinājumiem, kas ātri vien spēj pavedināt uz attaisnojumiem, ka viens saldējums jau nav nekas traks.

Taču pat pēc divu nedēļu kursa Jānis joprojām uzskata, ka viens speķa gabaliņš vai saldējums katru dienu neko nemaina, un pārējie dalībnieki par viņu ir pamatīgi norūpējušies. Lai gan šim visam ir arī labā puse – 9 kilogramus viņš no sava svara tomēr pazaudē, kas ir ļoti labs rādītājs! Kā tas viss turpināsies? Skatāmies nākamajās sērijās!

Video

0 Komentāru