Komentāri
“Īsto veču” dalībnieks Uldis: “Jaunajā gadā dariet visu tā, lai jūs nepaņemtu šajā šovā!”
TV3 publicitātes foto

Oktobrī noslēdzās viens no interesantākajiem televīzijas projektiem “Īstie veči”, kurā pieci dalībnieki ar liekā svara problēmām cīnījās paši ar sevi, lai mainītu dzīvesveidu. Īsi pirms Ziemassvētkiem uzrunājām šova lielāko pārstāvi Uldi Grīnbergu.

Kad sākās šovs, Ulda svars bīstami tuvojās 150 kilogramu atzīmei, bet septembrī, kad noslēdzās filmēšana, viņš bija zaudējis visvairāk lieko kilogramu – 30. Arī dažus mēnešus pēc šova finansists turpina iesākto, turklāt ar atzīstamiem rezultātiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Uldis jaunībā – aliņš un eļļaina gaļiņa topā

“Jūtos ļoti pārliecināts par sevi. Pēc šova rūpīgi turpinu iesākto, varbūt ne tik strikti, kā bija tad, kas man bija gandrīz kā gavēnis,” par sevi stāsta Uldis. Viņš ievēro arī treniņu režīmu – trīs reizes nedēļā iet sportot, vienalga, vai tā būtu svaru zāle, volejbols vai baseins.

“Pilnīgi 100% šovs man palīdzēja ievirzīties pareizajās sliedēs,” komentē šova dalībnieks, kuram arī ēdienkarte ir krietni pamainījusies. “Gaļu ēdu vairāk nekā iepriekš, taču tā tiek citādāk pagatavota. Piemēram, karbonāde tiek cepta bez speķa, olām, kā arī ar sievu esam iegādājušies speciālas pannas, lai gatavošanā nebūtu jāiesaista eļļa.”

Foto: Uldis šovā “Īstie veči”

Jautāts, vai Ziemassvētku galds no Ulda īpašās ēdienkartes necietīs, “Īsto veču” pirmās sezonas dalībnieks atrauc, ka nekādā gadījumā: “Kāpēc citiem būtu jācieš no tā, ka es kaut ko neēdu. Tieši pretēji, ģimenes locekļi bez ribiņām nepaliks,” smej šova skaļāko smieklu dalībnieks.

Arī Jaunā gada novēlējums Uldim ir gana interesants un diezgan veselīgs: “Nedarām neko tādu, lai taptu paņemti šovā “Īstie veči”!”

Lasi vēl