”Īstie veči” “Tautas bumbā” zaudē 6. klases skolēniem; šovā jau novēroti pirmie tievēšanas rezultāti

2 komentāri
”Īstie veči” “Tautas bumbā” zaudē 6. klases skolēniem; šovā jau novēroti pirmie tievēšanas rezultāti
Ekrānuzņēmums

Pirmdien, 21. augustā, TV3 tika piedzīvota šova ”Īstie veči” jaunās sezonas otrā sērija, kurā dūšīgie vīri spēra pirmos soļus aktīvā dzīves veida virzienā. Veiklībā un izveicībā ar bumbu viņi stājās pretim sestās klases skolēniem. Šis pārbaudījums izrādījās pamatīgs cietais rieksts.

Sērijas ievadā pieci šova dalībnieki personības izaugsmes trenera un bioenerģētiķa Andžeja Reitera vadībā kārtīgi izkustināja rokas un kājas. Turklāt nodarbībā viņi varēja izlādēt savu enerģiju un viens otrs – arī pirmatnējo vīrišķo tieksmi pēc cīņas.

Šova smagākais dalībnieks Mintauts komandas gatavību vērtēja vārdiem ”mēs tādi, kas nevar aizmukt tālāk par pārsimt metriem”.

Nākamajā dienā večiem paredzēta pirmā tikšanās ar viņu fitnesa treneri, šova iepriekšējā sezonā iepazīto ”bargo kundzi” Alīnu Silicku. Arī šīs sezonas brašuļi uzreiz saprot, ka ar daiļo dzimumu trenera godā nebūs nekādi joki.

Pirmais pārbaudījums – ķermeņa stāvokļa analīze – paiet smieklos un jautrībā, bet iegūtie testa rezultāti vīriem liek aizdomāties…

”Drusku šokā es biju, bet tas dod lielāku stimulu, manā uztverē. Ja drīz mirsi, kaut kas ir jādara. Paldies Dievam, viss ir atjaunojams,” testa rezultātu komentē Jevgēnijs.

No runām pie darbiem, un večiem priekšā pirmais treniņš fitnesa klubā.

”Gribas nomirt, bet viņa saka: ”Celies un dari, dari, celies un kusties, kusties!” Viņa spiež tevi pārkāpt pāri pašam sev, jo viss jau ir galvā,” par Alīnas stingro pieeju izsakās Jevgēnijs.

Foto: “īsto veču” pirmie treniņi

Divu nedēļu laikā bijušais militārists Aivars trenējies visaktīvāk un sāk ievērojami atšķirties no pārējiem večiem.

Veču nākamais pārbaudījums – tikšanās ar Jelgavas vidusskolas sestklasniekiem, kuri nav raduši zaudēt. Programmā – sen aizmirstā spēle ”Tautas bumba” un klasiska fizkultūras stafete ar itin vienkāršiem elementiem.

Spēle večiem izrādās ciets rieksts. Arī stafetē vīri spēka gados kopvērtējumā zaudēja divpadsmitgadīgiem zēniem un meitenēm.

”Varēja labāk!” piecinieka sniegumu vērtē svara zaudēšanas ziņā pagaidām visvairāk sasniegušais Aivars.

Tomēr šova vadītāja Armanda Simsona lielā cerība ir, ka veči kopš šī treniņa atcerēsies par noputējušajām futbola bumbām, velosipēdiem jeb aktīvu un pilnvērtīgu atpūtu.

Video: “Īsto veču” 2. sērija

TOP komentāri

  • pfff
    +2 +2 0

    pfff

    Aivars izskatās daudz labāk par daudziem jauniem džekiem, kuri ikdienā redzami ar alus vēderiem staigājam pa ielu. Vot tos gan vajadzētu aizdzīt uz šo šovu.
  • Edgars Auns

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl