“Īsti veči var būt dažādi.” Žeņam tievēšanas entuziasms ievērojami noplacis

10 komentāri
“Īsti veči var būt dažādi.” Žeņam tievēšanas entuziasms ievērojami noplacis
Jevgēnijs jeb Žeņa (Privātais arhīvs)

Pēc sešām nedēļām, kad šova ”Īstie veči” varoņi uzsākuši tievēšanu, vismazāko svara zaudējumu piedzīvojis lustīgais IT menedžeris Jevgēnijs Petrovs jeb Žeņa. 29 gadus vecais vecpuisis šajā laikā zaudējis tikai sešus kilogramus. Viņš portālam Skaties.lv min iemeslus, kādēļ nav izdevies nomest vairāk.

Žeņa mazkustīgā darba dēļ uzaudzējis pamatīgu vēderu, kas traucē nodibināt tādas attiecības, kas varētu rezultēties ar kopdzīvi un ģimenes izveidošanu. Piesakoties ”Īstajiem večiem” vecpuisim motivācijas nav trūcis. Taču tagad, kad līdz lielajām piedzīvojumu sacensībām jau pusceļš noiets, izrādījies, ka vīrietim tievēšanas entuziasms ievērojami sarucis.

”Bez šova manā dzīvē notiek daudz kas cits. Tas arī iespaido gan darīšanu, gan laiku.

Ja mani personīgi ieliktu šovā uz trīs mēnešiem, kad nevajadzētu ne iet uz darbu, ne darīt privātās lietas, pārdzīvot utt., būtu cits rezultāts.

Es par sevi ne pārāk uztraucos. Man šovs ir jauns posms dzīvē. Ja nesanāks, tad nesanāks. Es to neuztveru kā pasaules galu, kad man obligāti kaut kas ir jāizdara, ka esmu kādam kaut ko parādā,” sarunā ar portālu Skaties.lv norāda Jevgēnijs.

Lai svara zaudēšana sekmētos labāk, pēc viņa domām, liela nozīme ir tam, vai ikdienā veicamais darbs ir fizisks.

”Jārēķinās, ka dažiem no mums ir fizisks darbs, bet dažiem nav. Mans ”fiziskais” darbs ir klaviatūras cilāšana un peles spaidīšana. Es nestaigāju pa lauku katru dienu kombinezonā, nezāģēju, neroku ar lāpstu. Īsti veči var būt dažādi: vieni, kuri naudu pelna, un citi, kuri mežā cērt kokus par 500 eiro mēnesī,” spriež ”Īsto veču” varonis, kurš pats sevi dēvē par teorētiķi – pelnītāju.

Jautāts, vai kolēģa Aivara Graša, kurš kopš filmēšanas sākuma atbrīvojies no 23 liekajiem kilogramiem, piemērs tomēr viņam nešķiet gana iedvesmojošs, Žeņa smej: ”Godīgi sakot, viņu jau pabarot gribas! Man liekas, ka viņš apaļīgāks bija pievilcīgāks.”

Tomēr Žeņam netrūkst arī siltu vārdu no sirds.

”Malacis. Visu godu un cieņu! Īpaši viņa vecumā – tas vispār ir 10 punkti. Savākties, izdarīt, nomainīt dzīvi – tas ir ļoti liels sasniegums,” Aivaru slavē Žeņa. Ko par Aivara sensacionālo notievēšanu domā šova veidotāji, lasi šeit!

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

 • Liesma
 • Jevgēnijam
  +8 +7 -1

  Jevgēnijam

  Koku ciršana par 500 eiro mēnesī arī ir darbs. Ne visi var dirnēt pie datora un audzēt vēderu
 • Simba
  +5 +4 -1

  Simba

  Kad skatos, kā divdesmitgadnieki piedalās tādā šovā un knapi kust paliek žēl viņu sievu u draudzeņu. Tas četrdesmitadnieks ir v ienīgais, kurš uz šovu gājis ar mēŗki mainīt dzīvi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl