2 komentāri

Īsto veču svara rekordists Uldis Grīnbergs, kurš, uzsākot šovu, svēra 146 kilogramus, ir līderis arī tievēšanas ziņā. Viņš šova laikā atvadījies no 30 liekajiem kilogramiem. Taču Uldis ir apņēmības pilns iesākto turpināt.

”Gribētu vēl desmit,” jautāts, no cik kilogramiem vēl gribētu atvadīties, portālam Skaties.lv teic Uldis. ”Vēders turpina samazināties ar katru dienu,” stāsta šova dalībnieks.

Par sasniegumiem svara ziņā prieku izjūt arī Ulda tuvinieki. ”Ģimene ir ļoti lepna un ļoti priecājas! Vecākās meitas krusttēvs, no manis noskatījies, ir uzsācis aktīvas gaitas. Arī vedējtēvs sācis aktīvi sportot,” to, ka pozitīvs piemērs ir lipīgs, apstiprina Uldis.

Foto

Uldis, kurš strādā par finansistu, bet, piesakoties šovam, savā pieteikumā bija norādījis, ka brīvajā laikā viņam visvairāk patīk cept gaļu un dzert aliņu, nu brīvbrīžus labprātāk pavada sportiski – Uldis ir pievērsies vingrošanai un cenšas tajā iesaistīt arī citus večus.

Pārējo šova Īstie veči dalībnieku zaudēto kilogramu bilance ir sekojoša: Jānis zaudējis 15 kg, Madars – 19 kg, Aivis – 19 kg, bet Raimonds – 15 kg. Un visi kā viens norāda, ka bez komandas gara tas nebūtu iespējams.

Tieši kopā būšana, vienam otra uzmundrināšana un savstarpējs atbalsts bijis viens no iemesliem, kādēļ ”večiem” pa visiem kopā izdevies atbrīvoties no 98 kilogramiem, norāda Uldis. ”Tāpat kā ar copi: es neesmu šodien izdomājis braukt makšķerēt, bet, ja man kāds draugs piezvanītu – braucam makšķerēt! – varbūt es tiešām aizbrauktu,” to, ka šova laikā viens otru nemitīgi ”kurbulējuši”, akcentē šova dalībnieks. ”Vienam pašam ir grūti izkustēties, sevi motivēt. Kaut ko darīt motivē nomestā svara rādījums,” rezumē Uldis.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl