Intara Busuļa brālis cierē uz ”Īstajiem večiem”

5 komentāri
Intara Busuļa brālis cierē uz ”Īstajiem večiem”
Foto no šova atlases dalībnieku privātā arhīva

Populārā dziedātāja Intara Busuļa brālis Ēriks Busulis nolēmis atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, turklāt to darīt publiski. Viņš ir viens no kandidātiem, kurš pretendē uz dalību TV3 šovā “Īstie veči”.

“Vēlētos pieteikties šim šovam tādēļ, ka esmu īsts vecis, kurš vēlas ne tikai nomest svaru, bet kopā ar citiem izmainīt sevi pašu!” savā pieteikumā norāda Ēriks Busulis.

Lai nobalsotu par Ēriku, spied šeit!

“Īsto veču” atlasei pieteicies arī pazīstamais pavārs un bijušais TV3 grilēšanas šova “Ar gardu muti” vadītājs, baikeris un rokmūziķis Ints Beķers.

“Piedalīties vēlos, jo esmu foršs vecis, tikai mazliet par smagu, un vēlos “sadot bietē” liekajiem kilogramiem un, vēlams, publiski, jo tā ir papildu garantija, ka izdosies, turklāt man tīri labi patīk atrasties uz skatuves,” viņš atklāj pieteikumā.

Lai nobalsotu par Intu, spied šeit!

Foto: Ints un Ēriks gatavi tievēt

Līdz šim iedvesmojošā TV3 šova ”Īstie veči” jaunajai sezonai pieteikušies vairāk nekā 160 dalībnieki.

Jau ziņojām, ka mainīta ”Īsto veču” balsošanas kārtība. Jaunā kārtība paredz, ka no katra sociālā tīkla drīkst balsot reizi stundā. Balsis tiks pieņemtas līdz 10. marta plkst 12.00.

Kā pieteikties šovam?

Ja tev patīk piedzīvojumi un vēlies ne tikai jautri pavadīt laiku un iegūt jaunus draugus, bet arī atgūt Apollona cienīgu ķermeni, tad tu nevari laist garām šo iespēju!

Kā pieteikties? Aizpildi anketu un pievieno savu foto. Svarīgi, lai tavs foto nebūtu vecāks par diviem mēnešiem. Kad viss izdarīts, spied sūtīt un mēs saņemsim tavu anketu.

Ja esi gatavs aizraujošam un veselīgam piedzīvojumam visas vasaras garumā, tad piesakies! Neaizmirstamus brīžus garantējam, bet tas, cik kilogramu ”nometīsi”, jau būs atkarīgs no tevis paša.

Aizpildi anketu!

Labā ziņa ir tāda, ka četri vīri, kas Skaties.lv lasītāju balsojumā būs populārākie, automātiski nonāks šova atlases finālā! Tātad atbalsti savu favorītu, bet, ja esi viens no tiem, kas vēlas piedalīties šovā – iesaisti balsojumā savus radus un draugus, lai viņi tevi atbalstītu.

5 komentāri