Iedvesmojoši! Īstais vecis Jānis pēc šova zaudējis vēl 7 kilogramus

Pievienot komentāru
Iedvesmojoši! Īstais vecis Jānis pēc šova zaudējis vēl 7 kilogramus
Foto no privātā arhīva

Dzīves pieredzējušākais šova Īstie veči dalībnieks Jānis Mednis (50), kurš ekrāna spēles gaitā nebija pats entuziastiskākais sportists, pēc šova atvadījies vēl no septiņiem kilogramiem, kopējo bilanci palielinot līdz – 22 kg.

Skrīverietim Jānim dalība šovā Īstie veči bijusi pirmā reize dzīvē, kad viņš mēģinājis atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. Filmēšanas laikā viņam izdevās nomest 15 kilogramus, bet līdz šai dienai vīrietim izdevies zaudēt 22 kilogramus.

”To, ko esmu sasniedzis, arī gribu saglabāt! Esmu uzlabojis savu veselību, nometis lieko svaru, pie tā saglabāšanas arī strādāju,” portālam Skaties.lv atzīst Jānis. Tagad viņš sverot 121 kilogramu, bet, lai pārkāptu tā saucamās riska grupas slieksni, vajagot nomest vēl četrus. Atgādinām, ka šova pirmo sēriju filmēšanas laikā Jānis svēra vairāk nekā 140 kilogramus.

Kamēr pārējie šova dalībnieki – Uldis, Raimonds, Aivis un Madars – ar pilnu krūti metušies sporta pasaulē, Jāņa galvenie ieroči ceļā uz svara saglabāšanu, kā pats atzīst, ir veselīgs uzturs un nūjošana. ”Es strādāju pēc Vitalitātes akadēmijas ieteikumiem. Tiesa, nepārforsēju, jo tas nav vajadzīgs,” viņš paskaidro.

Foto

Šova gaitā Jānītis, kā viņu mīļi sauca pārējie ”veči”, neizcēlās ar pārlieku sportisko entuziasmu un kameras priekšā pat nekautrējās mieloties ar sviestmaizēm, skaidrojot, ka viņam kā vīrietim vajadzīgs treknāks ēdiens. Šodien, pusotru mēnesi pēc šova fināla filmēšanas, Jānis stāsta, ka mājās ēdiens tiek gatavots divos katlos. ”Sev taisu to, ko es ēdu, ģimene ēd, to ko viņi grib. Pie tā es pieturos, un viss ir lieliski,” atzīst par šova slinkāko dalībnieku dēvētais Jānis.

To, ka ar svara nomešanu starp visiem pieciem visgrūtāk gājis tieši Jānim, apstiprina ”cīņubiedrs” Uldis Grīnbergs. ”Šovs būvēts uz to, ka ir džeki, kuri viens otru atbalsta. Sākumā Jānim nemaz telefona nebija, viņš nebija mūsu WhatsApp grupā… Tas nozīmē, ka viņš nevarēja būt pilntiesīgs komandas biedrs. Vienam pašam saņemties un uzraut sevi augšā, un izdzīt no komforta zonas – tas nav tik viegli. Tāpēc vajadzēja būs visiem kopā.

Otrs – Jānītim mājās bija vismazākais līdzcilvēku atbalsts. Ja manā mājā baltmaize… es nezinu, kas būtu sliktāk – ienest baltmaizi vai atvest mīļāko, viņa ģimenē baltmaizi ēd visi. Ja man katru dienu acu priekšā būtu baltmaize, es arī salūztu un pieķertos.

Protams, viņam bija visgrūtāk – vienmēr bija visādas atrunas,” aizkulises no šova filmēšanas portālam Skaties.lv atklāj Uldis.

Foto: šova fināls

Uldis neslēpj arī kādu dramatisku epizodi šova finālā, ko TV skatītāji neredzēja: ”Pa nakti – tas TV nav parādīts – bija tā, ka viņš teica, ka vairs nevar. Pasaucu viņu malā, pamatīgi sapurināju, un Jānis kopā ar mums tika līdz finišam.”

”Ja ikdienā nav, kas sapurina, nav viegli,” rezumē Uldis, kuram šovs noslēdzies ar zaudētiem 30 kilogramiem.

Lasi vēl