1 komentārs
Gribi laimēt velo!? Uzmini, kurš no Skaties večiem šova sākumā bija visgruntīgākais!
Skaties.lv

Portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties konkursā un laimēt foršu velosipēdu. Kas Tev jādara? Gaužām vienkārši – tev jāprognozē, kurš no Skaties veču komandas, uzsākot dalību šovā, bija vissmagākais!

Šovs ”Īstie veči” ir uzņēmis apgriezienus, un, kā zināms, gan TV šova komanda, gan portāla Skaties.lv veču komanda vaiga sviedros dara visu, lai atgūtu Apolona cienīgas ķermeņa aprises. Visi skrien, brauc ar velo, vingro – vārdu sakot, dara visu, lai kilogrami ietu mazumā. Kādi katram būs panākumi – to mēs uzzināsim šova beigās, bet tagad novēlam pacietību un izturību atbrīvoties no nevēlamajiem kilogramiem.

Savukārt tev piedāvājam piedalīties konkursā – kā jau minēts, mēģini uzminēt, kurš no Skaties veču komandas šova sākumā bija smagākais. Aplūko turpmāk redzamo attēlu un, uzklikšķinot uz attiecīgā vārda, mēģini uzminēt, kurš no Skaties veču piecinieka ir visgruntīgākais vecis.

Ja pareizi uzminēsi smagāko Skaties veci, tad, iespējams, tieši tu laimēsi šo foršo spāņu velo ražotāja ”ORBEA velosipēdu.

Foto: publicitātes foto

Konkurss norisināsies līdz 6. septembra plkst. 11.59, tāpēc nekavējies!  Tātad – kurš šova sākumā bija vissmagākais?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl