9 komentāri
FOTO: kā tiek pārbaudīts ”Īsto veču” kandidātu vingrums un lokanums
Foto: Sabīne Zvirbule/ Skaties.lv

Šonedēļ kādā no Rīgas sporta klubiem notika TV3 šova ”Īstie veči” jaunās sezonas dalībnieku otrā atlase, kurā viens no pārbaudījumiem bija populārā ballīšu spēle “Twister”. Gruntīgie veči svīda ne pa jokam.

Šova dalībnieku otrajai atlasē piedalījās 20 šova producentu izraudzīti kandidāti, kuri bija ieradušies kopā ar saviem atbalstītājiem. Vairākiem galvenā motivācija startēt ”Īstajos večos” – atgriezties teicamā sportiskā formā.

Viens no izmēros apjomīgākajiem “Īsto veču” kandidātiem Mintauts Gubāts, kurš uz šova otro atlasi ieradies kopā ar sievu un meitiņu, atklāj, ka viņam ir kāda traka ideja: ”Gribu diennakts laikā ar velosipēdu aizmīties no Rīgas līdz Liepājai. Patlaban jūtu, ka jau tikšu līdz Piņķiem”.

Tikmēr liepājnieks Aivars Grasis pēc svara zaudēšanas vēlas atgriezties vieglatlētu senioru rindās.

”Mans mērķis ir nomest 20 kilogramus un pārstāvēt Latviju vieglatlētikas sacensībās,” atklāj šova kandidāts, kurš līdz ceļgala savainošanai nodarbojies arī ar florbolu.

Aivara draudzenes meita Agate atklāj, ka pēdējā laikā viņš kļuvis slinks. ”Viņš skatās un seko līdzi sportam, bet pats neko nedara,” to, kādas ir vīrieša attiecības ar sportu patlaban, atklāj viņa atbalstītāja.

Turklāt abas ar mammu ievērojušas, ka Aivars piekopj neveselīgu uzturu – labprāt našķojas ar čipsiem. ”Mēs cenšamies ēst veselīgāk, bet Aivars traucē,” norāda Agate.

”Īsto veču” producenti: Būs ļoti labs piecinieks

Sandris Švēde atklāj, ka vēl nesen braukājis ar BMX. “Tagad vairs uz viņa nevaru uzkāpt. Svars ir ļoti liela problēma. Ļoti gribētos atsākt braukāšanu. Ar šo tulznu tas nav iespējams,” atzīst Sandris.

Puiša mamma stāsta, ka dēlam svars pieaudzis pēc tam, kad viņš atmetis smēķēšanu. “Liekie kilogrami traucē dzīvot pilnvērtīgu dzīvi,” saka Sandra mamma, kura pati visu mūžu bijusi apaļīga.

Aktieris Jānis Kirmuška sev izvirzījis mērķi uz rokām nostaigāt desmit metrus. Patlaban viņš varot vien nostāties uz pussekundi.

Starp 20 kandidātiem bija arī portāla Skaties.lv lasītāju balsojumā uzvarējušais transporta servisa nozares pārstāvis un motokrosists Jānis Lapsiņš.

Foto: ”Īsto veču” otrā atlase

Atgādinām, ka šova ”Īstie veči” filmēšana sāksies maijā, bet piecu vīriešu tievēšanas sasniegumi TV3 skatītājiem būs redzami rudenī.

TOP komentāri

 • Par godīgumu!
  +4 +4 0

  Par godīgumu!

  Es atvainojos, bet tika solīts, ka balsojuma pirmās četras vietas tiks atlases FINĀLĀ! Jautājums, kāpēc tad otrajā kārtā ir tikai viens no četrinieka????
  Tad sanāk, ka tā balsošana pilnīgi bezjēdzīga bijusi un pilnīga cilvēku muļķošana!
  Skumji! :(
 • Gruntīgā vīra sieva
  +4 +3 -1

  Gruntīgā vīra sieva

  Piekrītu! Kur taisnīgums? Kādēļ šajā kārtā netika viss iebalsotais 4nieks kā tika solīts??????
  Ā un pats labākais, vēl nepiezvana un nepasaka, ka netiek, kaut arī solija 2 ned. laikā dot ziņu jebkurā gadījumā.
  Vīrs atbalstītāju mudināts, uzrakstija sms, un viņam atbild, ka nezin kādēļ producenti nav devuši atbildi. Un ja nav zvanijuši, tad diemžēl netikāt. Mēģjniet nākošgad! :D
  Aiz šī 4nieka tak stāvēja TIK liels atbalstītāju pulks, vismaz būtu nemelojuši par to fināla atlasi!!! TIK LAPAI REITINGU CELT GRIBĒJA! CŪCĪBA!
 • Atbalstītāja
  +3 +3 0

  Atbalstītāja

  Pirmajos rakstos minēts, ka balsojuma top 4 tiks atlases finālā, vēlāk jau sāk figurēt termins fināla atlase, kas galīgi nav viens un tas pats. Tad jau super, naktis negulējām balsojot, lai tiktu uz atlases pirmo kārtu tāpat kā visi, kas reģistrējās dalībai un varbūt nenobalsoja ne reizi.
  Atkal viss tiek darīts, lai palielinātu šova popularitāti un cilvēki balsotu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl