Dzīve ārpus TV ekrāna: “Īsto veču” varoņa sievas stāsts, kādēļ vīrs spiests tievēt visas Latvijas priekšā

24 komentāri
Dzīve ārpus TV ekrāna: “Īsto veču” varoņa sievas stāsts, kādēļ vīrs spiests tievēt visas Latvijas priekšā
Ginta un Raitis. (Privātais arhīvs, TV3 publicitātes foto)

Projektu vadītāju Raiti Grigorjevu (36) līdz šovam ”Īstie veči” novedis sievas ultimāts – ja viņš nesaņemsies un vismaz necentīsies atgūt izskatu, kāds bija kāzu dienā, laulība var tikt apdraudēta. Sešu nedēļu laikā kopš šova filmēšanas sākuma Raitis zaudējis 11 kg. Vai nu draudi par laulības izjukšanu mazinājušies, portāls Skaties.lv jautāja Raita sievai Gintai.

Šova “Īstie veči” ceturtajā raidījumā TV skatītāji bija liecinieki, ka dalībnieku, izņemot Aivaru, sākotnējais tievēšanas entuziasms krietni mazinājies. Veču galvenais skaidrojums – ikdienas darbi neļauj pienācīgi pievērsties treniņiem un šovam.

“Pazīstot viņus tuvāk nekā caur TV ekrānu, zinu, ka viņiem katram ir savi iemesli, kādēļ viss tā notiek.

Arī par Žeņu man ir viedoklis: man šķiet, ka viņš nav īstajā laikā un vietā. Viņam nav motivācijas, viņš vispār nesaprot, kāpēc ir šovā,” komentē Raita dzīvesbiedre Ginta.

Interviju ar Žeņu lasi šeit!

TV skatītājiem nav paslīdējusi garām, ka sieviete pati ir patiešām lieliskā formā.

”Es nevaru iedomāties sevi palaist pašplūsmā. Es vingroju. Daru to jau gadiem. Raitim mūžīgā atruna bija, ka viņam nav laika. Acīmredzot šovs bija pēdējais grūdiens. Motivācija – ja visa Latvija tevi redzēs, nevar neko nedarīt,” portālam Skaties.lv atzīst Raita sieva.

Arī Raitis agrāk bijis itin sportisks, taču dzīve ieviesusi korekcijas.

”Kad mēs iepazināmies, Raitis gāja uz sporta zāli. Tobrīd viņš varbūt bija pat nedaudz par tievu un sāka audzēt muskuļu masu. Uz sporta zāli gājām kopā. Jutāmies labi, jo bijām fiziski aktīvi.

Bet laikam ejot, viņš sāka pieņemties svarā. Viņam pašam kļuva grūti.

Jebkurai sievietei gribas iet blakus vīrietim, kurš izskatās labi. Raitis bija palaidies, liels vēders… Es vairs nejutos ērti kopā ar viņu,” stāsta Ginta.

Pirms septiņiem gadiem viņa pirmo reizi vīram izteikusi ultimātu “savākties”, un Raitis vairākus mēnešus centies badoties. Svars zudis ļoti īsā laikā.

”Tajā brīdī es iemīlējos no jauna, redzēju to vīrieti, ar kuru es iepazinos pirms 15-16 gadiem.

Attiecības nostabilizējās, un atkal viss aizgāja pašplūsmā, un savi 35 kg bija klāt,” Skaties.lv stāsta Ginta.

Viņa neslēpj, ka liekie kilogrami krietni iedragājuši kā ģimenes laimi, tā vīra veselību un ikdienu.

”Augsts asinsspiediens un pašam bija grūti kurpes aizšņorēt. Pirms šova viņš pats juta, ka nevar pa trepēm uzkāpt. Naktīs modās augšā, viņam bija slikti – pusstundu mēģināja ievilkt elpu, jo barības vads nenoslēdzās un ēdiens nāca atpakaļ…” skaudro realitāti, ko ģimene piedzīvojusi pirms šova, atceras Raita sieva.

Par laimi, Raitis pats sapratis, ka tā turpināt nevar, ir jāpieņem mēri – ne tikai lai labi izskatītos, bet arī lai veselība atgrieztos.

Dalība šovā nenoliedzami ieviesusi patīkamas korekcijas vīrieša ēšanas paradumos.

”Es neatceros, kad ēšanas ziņā Raitis būtu grēkojis. Es, piemēram, vispār neēdu saldumus, un viņš šobrīd pielāgojas man. Es biju pārsteigta par to, ka viņam ir raksturs – trīs bērni mājās grauž čipsus, bet viņam rokas nesniedzas pēc pakas,” par vīru gandarīta ir Ginta.

Šobrīd viņa kopā ar bērniem ir Raita lielākais atbalsts.

Šova ”Īstie veči” varoņu gaitām seko līdzi pirmdienu vakaros TV3 un TVPlay!

24 komentāri