Dubļainām sejām un krampjiem kājās jau pēc pirmajiem uzdevumiem – smagnēji sākas “Īsto veču” otrā sezona

Pievienot komentāru
Dubļainām sejām un krampjiem kājās jau pēc pirmajiem uzdevumiem – smagnēji sākas “Īsto veču” otrā sezona
Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Pirmdienas, 14. augusta, vakarā kanālā TV3 aizsākās dzīvesstila šova “Īstie veči” otrā sezona, kurā pieci gruntīgi vīri meta izaicinājumu paši sev, ka ir spējīgi mainīt savu ikdienu. Pirmajā sērijā, kā jau to varēja gaidīt, mūsu večiem neklājās viegli.

Otrās sezonas pirmā sērija iesākās ar smieklu lēkmi, jo viņi tika iepazīstināti ar transportu – “fatmobili” jeb 3. paaudzes 1999. gadā ražoto Wolksvagen “Golf” modeli -, ar kuru tad veči pārvietosies visus šo pārmaiņu laiku. Par šoferi iecelts Mintauts, kuram tad arī pieder pelēkais spēkrats.

Iepazīstoties ar raidījuma vadītāju Armandu Simsonu, kurš prezentēja mūsu varoņiem šīs sezonas mērķus, kļuva skaidrs, ka katram tie būs atšķirīgi, taču noslēgums tāpat kā iepriekšējā sezonā būs žurnāla “Klubs” piedzīvojumu sacensības.

Kādreizējam karavīram, 42 gadus vecajam Aivaram, mērķis ir nomest lieko svaru un piedalīties veterānu vieglatlētikas sacensībās. Šīs sezonas jaunākais dalībnieks – 24 gadus vecais Juris – vēlas pēc šova bildināt draudzeni, un, lai kāzās izskatītos labi un nebūtu kauns, viņš vēlas atbrīvoties no liekajiem kilogramiem.

Foto: “Īstie veči” Stipro skrējiena trasē

Viņus sagaidīja arī pirmais uzdevums – vienās Ginta Budes dizainētajās apakšbiksēs bija jāpozē, kamēr viņus zīmē, bet pēc tam tika testēta arī viņu fiziskā forma. Un šoreiz tā bija nūjošana. Varēja just, ka vīri īsti neuztver nopietni šo izaicinājumu, taču viss beidzās ar fiasko – jau pirmajā sezonas raidījumā viņi zaudēja senioriem, kur vecākajam nūjotājam bija 75 gadi.

Pēc 7 kilometrus garās distances veči devās Stipro skrējiena trasē, kur lamādamies, stenēdami un krampjiem kāju muskuļos viņi tika līdz finišam.

Sērijas noslēgumā raidījuma vadītājs viņiem atrādīja mākslas darbus, kuri tapa mākslas studijā. Tie kalpoja kā iedvesmas avots visai turpmākajai sezonai, un vismaz pēc pirmā posma viņi ir entuziasma pilni.

Neiztikām arī bez pārsteigumiem – raidījuma galvenajiem varoņiem piedzīvojumu sacensībās stāsies pretī īpašā portāla Skaties.lv komanda, kas ar tikpat lielu sparu trenēsies, lai noskaidrotu, kuram tad šajā laika posmā veicies labāk ar dzīvesstila maiņu.

Video: “Īstie veči”, 2. sezona 1. sērija