33 komentāri

Vienas dienas laikā, kopš izsludināta pieteikšanās iedvesmojošā TV3 šova ”Īstie veči” jaunajai sezonai, saņemts vairāk nekā 20 pieteikumu. Vecākajam kandidātam ir 54 gadi, bet jaunākajam – tikai 14.

“Man ir 14 gadi, un es šovam pieteicos, jo man ir ļoti liels liekais svars (111,7). Domāju, piesakoties šovā, būs lielāks stimuls ko mainīt savā izskatā un dzīvē,” savā pieteikumā norāda Edgars.

Arī citu šova potenciālo dalībnieku pieteikumi ir iedvesmas un apņēmības pilni.

”Gribu saņemties sev, sievai un dēlam par prieku nomest vismaz 20 kg,” raksta 35 gadus vecais Reinis, kurš patlaban sver 128 kg.

“Esmu 41 gadu jauns un neprecējies čalis. Spēlēju hokeju, braucu ar moci un patīk meitenes! Ir problēma – 135 kg,” teic Arnis.

Tikmēr 54 gadus vecais Bruno šovam pieteicies mammas dēļ. “Viņai patīk skatīties šādus šovus,” viņš akcentē.

Kā pieteikties šovam?

Ja tev patīk piedzīvojumi un vēlies ne tikai jautri pavadīt laiku un iegūt jaunus draugus, bet arī atgūt Apollona cienīgu ķermeni, tad tu nevari laist garām šo iespēju!

Kā pieteikties? Aizpildi anketu un pievieno savu foto. Svarīgi, lai tavs foto nebūtu vecāks par diviem mēnešiem. Kad viss izdarīts, spied sūtīt un mēs saņemsim tavu anketu.

Ja esi gatavs aizraujošam un veselīgam piedzīvojumam visas vasaras garumā, tad piesakies! Neaizmirstamus brīžus garantējam, bet tas, cik kilogramu ”nometīsi”, jau būs atkarīgs no tevis paša.

Aizpildi anketu!

Labā ziņa ir tāda, ka četri vīri, kas Skaties.lv lasītāju balsojumā būs populārākie, automātiski nonāks šova atlases finālā! Tātad atbalsti savu favorītu, bet, ja esi viens no tiem, kas vēlas piedalīties šovā – iesaisti balsojumā savus radus un draugus, lai viņi tevi atbalstītu.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl