Debitē Latvijas īsto veču šovs: vīri knapi tiek galā ar pirmo uzdevumu!

2 komentāri
Debitē Latvijas īsto veču šovs: vīri knapi tiek galā ar pirmo uzdevumu!
Foto: ekrānuzņēmums

Šodien, 5. septembrī, aizsākās Latvijā iepriekš vēl neredzēts dzīvesstila šovs ar nosaukumu Īstie veči, kurā pieci drukni vīri, kam svars ir kā kārtīgam latvietim pienākas – vismaz 100 kilogramu, pieņēma izaicinājumu pilnībā mainīt savu dzīvi. Jau ar pirmo pārbaudījumu vīri knapi tika galā. Kas būs tālāk?

Šova pirmajā sērijā akcents tika likts uz iepazīstināšanu ar šiem varoņiem, kas turpmākās septiņas pirmdienas iedvesmos mūs ar savu raksturu un pārbaudījumiem, kurus viņi veiks. Viņi visi ir spēka gados, un viņiem visiem ikdienā velkas līdzi nelāgums, ar kuru jau samierinājušies gan viņi paši, gan arī viņu ģimenes, bet vai tas ir pareizi? Dalībnieku svars svārstās no 101 līdz pat 146 kilogramiem.

Iepazīsti dalībniekus

Pirmais un vecākais no dalībniekiem ir Jānis Mednis, kurš šova sākumā svēra vairāk nekā 130 kilogramu. Viņa hobijs ir medības, un pārējos dalībniekus Jānis sauc par puikām. Viņu šai avantūrai pieteica meita, taču Jānis neko nenožēlo, kaut gan viņam ies visgrūtāk…

Otrs smagsvars, kā viņš pats sevi dēvē, ir Uldis Grīnbergs. Ikdienā Uldis strādā par finansistu, bet brīvajā laikā viņam visvairāk patīk cept gaļu un dzert aliņu. Dienā šis vīrs var izdzert pat desmit pudeles alus, taču tas nebūt nav rekords… Uldis ir arī svara rekordists – viņš sver 146 kilogramus! Turklāt Uldis ir komandas runas vīrs un spējīgs aizrunāt ikvienu un jebkurā brīdī, vienīgi – dažkārt Uldis nedzird, ko viņam atbild. Pārējiem tas ne visai patīk.

Foto

Nākamais dalībnieks Madars Dauškans ir uzņēmējs, kurš projekta sākumā svēra 115 kilogramus. Viņš jau vairākkārt mēģinājis tievēt, taču ar lielāku vai mazāku svara zudumu visi mēģinājumi cietuši neveiksmi un svars atkal atgriezies. Madaram patīk motocikli – tātad nepatīk staigāt kājām. Vēl Madaram garšo saldējums. Šis vīrs noteikti ir pats pragmatiskākais šīs komandas dalībnieks.

Svara grūtības piemeklējušas arī Aivi Janauski, kurš pēc profesijas ir santehniķis. Viņš šim projektam nolēma pieteikties tādēļ, ka liekais svars sāka pamatīgi traucēt darbā. Ko darīt, ja, labojot caurules, vairs nevar pieliekties? Jāmet nost svars! Aivim nav problēmu pateikt visu, ko domā. Taču viņam ir pamatīgas bailes no augstuma, un tās projekta gaitā nāksies pārvarēt.

Raimonds Mikšis šad tad brīvajā laikā uzspēlē hokeju, taču pēc tā nesmādē kādu burbuļūdeni un arī čipsu paku, vēlāk turpinot hokeju baudīt jau mājās pie televizora. Raimonds noteikti ir klusākais komandas biedrs, taču viņš vienmēr visu dzird un šad tad spēlē zibens novedēja lomu. Projekta sākumā Raimonda svars bija gandrīz 102 kilogrami, taču viņš ir centīgs un ļoti atbildīgs!

Siguldas kāpnes viņiem izrādās gandrīz neuzvaramas

Pirmajā sērijā viņi tika arī pielikti pie darba, un tas nebija nekas ārkārtīgi sarežģīts – šo uzdevumu veicis gandrīz ikviens no mums, kurš kaut reizi paviesojies Siguldā. Pieciem censoņiem bija sevi un savus vēderus jāuzdabū pa slavenajām Siguldas kāpnītēm, kas ved kalnā. Dažiem no viņiem tās bija elle mokas, ko arī pierādīja viņu sejas izteiksmes, tiekot lejā. Tas viņiem kalpoja kā pirmais brīdinājuma signāls, lai aptvertu, cik katra no viņu situācijām patiesībā ir nopietna.

Katrs no viņiem atzīst, ka sports jau labi sen vairs nav viņu ikdienas ritma sastāvdaļa, jo taču vienmēr var atrunāties, ka tam patiesībā nemaz nav laika. Cerams, ka šis šovs kalpos kā atgādinājums, ka jārūpējas par savu veselību rūpīgāk, nevis tikai jāpiestampā kuņģis pēc darba. Kā viņiem veiksies turpmāk, skaties arī turpmāk katru pirmdienu plkst. 21.00 kanālā TV3.

2 komentāri