1 komentārs
Cīņas spars aug augumā! ”Skaties, veči!” uzsāk nodarbības fitnesa zālē
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Kamēr ”Īsto veču” piecinieka cīņai ar lieko svaru un neveselīgiem ieradumiem skatītāji var sekot TV3, ar portāla Skaties.lv atbalstu viņiem izaicinājumu met ”Skaties, veči!”. Izvingrinājuši locekļus treniņos pie Kristapa Vildes Grīziņkalnā, vīri nu papildina treniņu programmu ar nodarbībām fitnesa klubā.

Skaidrs, ka ”Īstajiem večiem” neies viegli, jo ”Skaties, veči!” treniņu grafiks ir iespējams pat vēl stingrāks, turklāt piecinieks ir entuziasma pilns darīt visu, lai uzvarētu gala sacensībās!

”Īstie veči” iet uz fitnesa zāli? Nekādu problēmu – ”Skaties, veči!” arī iet! Trenēt muskulīšus pieci brašuļi izvēlējušies ”My Fitness” sporta zālē treneres Madaras Dumbres vadībā. Pirmajā reizē vīri tiek nosvērti un pārbaudīti, un sportiņš var sākties!

SMIEKLĪGI – KĀ VEČI PĒC ILGIEM LAIKIEM ATKAL VĒDERA PRESI TRENĒJA

Starp citu, ”Skaties, veči!” nodarbības fitnesa zālē kombinē ar sportošanu āra treniņos pie Kristapa Vildes. Vai centība atmaksāsies? To redzēsim finālā!

TOP komentāri

  • Laura Tabita
    +2 +2 0

    Laura Tabita

    Turās Skaties.lv Īstie veči! Visi īkšķi par Jūsu komandu! :) 💪

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl