Komentāri

Šovakar kanālā TV3 gaidāma trešā sērija dzīvesveida šovam “Īstie veči”, kurā pieci vīri cīnās paši ar sevi. Šīs dienas lielākais pārsteigums ir liepājnieks Aivars, kurš jau pirmās nedēļas laikā pamanījies strauji samazināt savu svaru.

Aivars, kurš uz nedēļu pametis mājas, lai dotos uz Kuldīgu, visus pārsteidzis ļoti pozitīvi: “Galvenais, ka visu dara kopā. Tad ieslēdzas sportiskais gars, un visur gribas būt pirmajam,” par savām pozitīvajām pārmaiņām komentē viņš pats.

Aivara sākotnējais svars pirms pirmās sērijas bija 117 kilogramu.

Video: Aivars cīņu ar sevi izcīnījis jau pašā šova sākumā?

Pie armijas disciplīnas pieradušais vīrs, skatoties no malas, izskatās ļoti labā formā, kā arī par pašsajūtu viņš nesūdzas, bet – kā ir patiesībā? To un daudz ko citu noskaidro dzīvesstila šova “Īstie veči” otrās sezonas trešajā sērijā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl