Īsa pamācība, kā zaudēt nevainību

2 komentāri

Sarunu šovs Sokolovs par seksu šodien kanāla TV6 ēterā izrādīja jau savu sesto sēriju, kur aprunātā tematika bija sieviešu pirmā seksuālā pieredze. Raidījuma noslēguma tā vadītājs Aleksandrs Sokolos devās uz veikalu Sexy Style, kur centās noskaidrot, kādi atribūti nepieciešami veiksmīgai nevainības zaudēšanai.

Nevainības zaudēšana ir svarīgs moments katras sievietes dzīvē. Veikala pārstāve Elīna Hasanova izšķir divas būtiskākās lietas – prezervatīvi, kas domāti puisim, un lubrikants meitenēm. Lietot prezervatīvu ir ļoti būtiski, jo, nodarbojoties ar seksu, arī pirmajā reizē ir iespējams ieņemt bērnu. Savukārt lubrikants nepieciešams tajos gadījumos, kad meitene ir ļoti saspringusi, kas nozīmē, ka viņas maksts var neizdalīt papildu mitrumu. Iesmērējot gan prezervatīva abas puses, gan arī meitenes maksts ieeju, process būs daudz vieglāks.

Vislabāk ir izvēlēties uz ūdens bāzes ražotus lubrikantus, jo tie, kas ražoti no silikona, var sabojāt prezervatīvu. Par speciālajiem prezervatīviem, kas paredzēti jebkuram locekļa izmēram, kā arī to, kādus izvēlēties, lai meitenei neizraisītu alerģisku pretreakciju, skaties video materiālā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl