Komentāri

Trešdien, 14. janvāra vakarā Caffe Leningrad telpās tika izspēlēta un arī uzņemta realitātes šova TV Zvaigzne izbijušie dalībnieku pirmais kopdarbs ārpus šova telpām – Nākotnes pagrabs. Portāls Skaties.lv uzreiz pēc sēdizrādes aicināja uz sarunu tā galvenos varoņus – Edgaru Toretto, Juri Grīntālu, Aldi Grandāni, kā arī puišu mūzu, pornozvaigzni Violetu.

Interviju iesāka Aldis ar dziesmiņu par leģendāro klubu Četri balti krekli, bet sarunas turpinājumā puiši nedaudz atklāja izrādes aizkulises, kā top materiāls, kā arī to, cik lielu lomu viņu uzvedumā spēlē pirms tam tik ļoti izreklamētā Violeta. Portāls arī jautāja, lai varoņi sniedz komentāru par cilvēku saštumu, kādēļ meiteni neredzējām uz skatuves Nākotnes pagraba debijas reizē. Puiši visus nomierināja, ka turpmākajās reizēs viņu skatītāji redzēs arvien biežāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie secinājumiem puiši minēja, ka jāturpina smagi strādāt, lai ar laiku varētu arī ar šo sākt, iespējams, gūt arī kādu materiālu labumu, bet nenoliedza, ka līdz tam vēl tāls ceļš ejams. Neiztika arī bez puišu tipiskā humora sarunas laikā, kas, loģiski, noritēja ļoti jautrā gaisotnē. Lai censoņiem izdodas! P.s. Jau pavisam drīz būs redzami arī video materiāli kā ieskats tiem, kas neredzēja debijas reizi.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl