Komentāri

Ne vienmēr viss norit tā, kā to bijām ieplānojuši vai izdomājuši – neveiksmes ceļā uz mērķi ir cilvēcīga sastāvdaļa. Citam paveicas, citam ne tik ļoti. Portāls Skaties.lv savā 2015. gada apskatā uz televīzijas šovos sastrādāto pievērsīsies arī lielākajām neveiksmēm.

Jāpiebilst, ka tieši tev, dārgais portāla Skaties.lv lasītāj, ir tā iespēja atdot savu balsi katrā nominācijā par, tavuprāt, spilgtāko, smieklīgāko vai vienkārši mīļāko atgadījumu. Gada apskatu vada portāla Skaties.lv ziņu redaktori – Krista Garanča un Kārlis Ķilkuts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasaules šovbiznesā visādas neveiksmes gadījušās. Viena no spilgtākajām – vasaras vidū Foo Fighters koncerta laikā Zviedrijas pilsētā Gēteborgā grupas solists Deivids Grols jau otrās dziesmas laikā pamanījās novelties no skatuves un pateikt visiem mikrofonā: “Šķiet, es esmu salauzis kāju!” Bet tas viņam neliedza apmēram pēc stundas jau ar ieģipsētu kāju koncertu turpināt.

Bet šķiet absolūtu neveiksmi fotosesijā ar sivēnu piedzīvoja Lauku sētas dalībniece Evija. Iespējams, sivēns kļuva tik laimīgs nonācis viņas rokās, ka savu prieku nespēja valdīt un izrādīja to diezgan cūciskā veidā. Kam prieks, kam bēdas. Bet ne jau šī ir vienīgā neveiksme šogad. Apskatīsim arī citas, kas izvirzītas šāi nominācijai!

Video

Nominācijai Gada neveiksmei izvirzīti

Rezultāti:
22%

Jānis sabrauc Mairai kāju (Paķer līdzbraucējus)

32%

Mārtiņš iecērt cirvi Ingūnas rokā (Lauku sēta)

19%

Daiga izdzer Jāņa rumu (Saimnieks meklē sievu)

26%

Teļš velk Ingūnu pa zemi (Lauku sēta)

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl