Komentāri

Ne vienmēr viss norit tā, kā to bijām ieplānojuši vai izdomājuši – neveiksmes ceļā uz mērķi ir cilvēcīga sastāvdaļa. Citam paveicas, citam ne tik ļoti. Portāls Skaties.lv savā 2015. gada apskatā uz televīzijas šovos sastrādāto pievērsīsies arī lielākajām neveiksmēm.

Jāpiebilst, ka tieši tev, dārgais portāla Skaties.lv lasītāj, ir tā iespēja atdot savu balsi katrā nominācijā par, tavuprāt, spilgtāko, smieklīgāko vai vienkārši mīļāko atgadījumu. Gada apskatu vada portāla Skaties.lv ziņu redaktori – Krista Garanča un Kārlis Ķilkuts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasaules šovbiznesā visādas neveiksmes gadījušās. Viena no spilgtākajām – vasaras vidū Foo Fighters koncerta laikā Zviedrijas pilsētā Gēteborgā grupas solists Deivids Grols jau otrās dziesmas laikā pamanījās novelties no skatuves un pateikt visiem mikrofonā: “Šķiet, es esmu salauzis kāju!” Bet tas viņam neliedza apmēram pēc stundas jau ar ieģipsētu kāju koncertu turpināt.

Bet šķiet absolūtu neveiksmi fotosesijā ar sivēnu piedzīvoja Lauku sētas dalībniece Evija. Iespējams, sivēns kļuva tik laimīgs nonācis viņas rokās, ka savu prieku nespēja valdīt un izrādīja to diezgan cūciskā veidā. Kam prieks, kam bēdas. Bet ne jau šī ir vienīgā neveiksme šogad. Apskatīsim arī citas, kas izvirzītas šāi nominācijai!

Video

Nominācijai Gada neveiksmei izvirzīti

Rezultāti:
22%

Jānis sabrauc Mairai kāju (Paķer līdzbraucējus)

32%

Mārtiņš iecērt cirvi Ingūnas rokā (Lauku sēta)

19%

Daiga izdzer Jāņa rumu (Saimnieks meklē sievu)

26%

Teļš velk Ingūnu pa zemi (Lauku sēta)

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl