Ingūnu velk pa zemi un viņai iecērt rokā, Daiga izdzer Jāņa rumu un Mairitas sabrauktā kāja – 2015. gada lielākās neveiksmes šovos!

Pievienot komentāru
Ingūnu velk pa zemi un viņai iecērt rokā, Daiga izdzer Jāņa rumu un Mairitas sabrauktā kāja – 2015. gada lielākās neveiksmes šovos!
Publicitātes foto

Ne vienmēr viss norit tā, kā to bijām ieplānojuši vai izdomājuši – neveiksmes ceļā uz mērķi ir cilvēcīga sastāvdaļa. Citam paveicas, citam ne tik ļoti. Portāls Skaties.lv savā 2015. gada apskatā uz televīzijas šovos sastrādāto pievērsīsies arī lielākajām neveiksmēm.

Jāpiebilst, ka tieši tev, dārgais portāla Skaties.lv lasītāj, ir tā iespēja atdot savu balsi katrā nominācijā par, tavuprāt, spilgtāko, smieklīgāko vai vienkārši mīļāko atgadījumu. Gada apskatu vada portāla Skaties.lv ziņu redaktori – Krista Garanča un Kārlis Ķilkuts.

Pasaules šovbiznesā visādas neveiksmes gadījušās. Viena no spilgtākajām – vasaras vidū Foo Fighters koncerta laikā Zviedrijas pilsētā Gēteborgā grupas solists Deivids Grols jau otrās dziesmas laikā pamanījās novelties no skatuves un pateikt visiem mikrofonā: “Šķiet, es esmu salauzis kāju!” Bet tas viņam neliedza apmēram pēc stundas jau ar ieģipsētu kāju koncertu turpināt.

Bet šķiet absolūtu neveiksmi fotosesijā ar sivēnu piedzīvoja Lauku sētas dalībniece Evija. Iespējams, sivēns kļuva tik laimīgs nonācis viņas rokās, ka savu prieku nespēja valdīt un izrādīja to diezgan cūciskā veidā. Kam prieks, kam bēdas. Bet ne jau šī ir vienīgā neveiksme šogad. Apskatīsim arī citas, kas izvirzītas šāi nominācijai!

Video

Nominācijai Gada neveiksmei izvirzīti

Rezultāti:
22%

Jānis sabrauc Mairai kāju (Paķer līdzbraucējus)

32%

Mārtiņš iecērt cirvi Ingūnas rokā (Lauku sēta)

19%

Daiga izdzer Jāņa rumu (Saimnieks meklē sievu)

26%

Teļš velk Ingūnu pa zemi (Lauku sēta)

Foto

Lasi vēl