Iluta Gaile ēdienu nosaukumus saista ar Siguldu

Komentāri

Šonedēļ šovā Gandrīz ideālas vakariņas ēdienu gatavošanas meistarībā sacenšas titulēti fizkultūrieši. Trešdien vakariņas gatavo kādreizējā kamaniņu braucēja, četru olimpisko spēļu dalībniece Iluta Gaile.

Iluta uz diviem riteņiem pārvietojas katru dienu, tādēļ arī uz veikalu pēc produktiem dodas ar velosipēdu. Ilutas iecerētā maltīte ir uzkoda Itāļu tūrists apmaldījies Siguldā, pamatēdiens Ruksis iebridis Gaujas senlejā un deserts Melnā dāma kamaniņu trasē. Starp citu, tieši šajā pilsētā pēc pārcelšanās no Rīgas Iluta dzīvo kopā ar ģimeni.

Kuluāros runā, ka ēdāji sasolījušies viens otram likt tikai 10. Vai tas īstenojies arī trešdienā, skaties video!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl