Ilonu iegāž “šopings” un augstprātība

Komentāri

TV šova Pirmoreiz ārzemēs trešajā raidījumā ekskursiju un izklaides organizēja Ilona, kas tiešām bija rūpīgi gatavojusies. Tomēr Ilona pati vien vainīga, ka pārējie šova dalībnieki viņai kopvērtējuma zvaigznes atņēma par pašas kļūdu – nepārvaramu vēlmi iepirkties. Un arī nelielu augstprātību.

Ilona gida stafeti pārņēma no neveiksmīgi ekskursijas vadošā Renāra. Viņa savus ceļabiedrus aizveda līdz ostai, pastāstīja par pašu prāmi Simfonia, kas esot lielākais Tallink prāmis Baltijas jūrā utt. Tā vien šķita, ka Ilona ir painteresējusies ar teicamnieces uzcītību, lai varētu apmierināt jebkuru ziņkāri. Īpašu prieku šova dalībnieki izrādīja brīdī, kad, stāvot kuģa priekšgalā, prāmis devās atklāta jūrā. Šova dalībnieki izjuta īstu jūras vēja spēku. Pēc tam ceļotāju grupa noskatījās akrobātu šovu, kas patika visiem, apskatīja suvenīru veikalu piedāvājumu un bagātīgi pavakariņoja. Šķiet, ka vakars Ilonai pagāja ideāli, – visi apmierināti un jādodas gulēt, ko visi arī darīja, izņemot Renāru, kurš acīmredzot devās uzdzīvot. Tās sekas bija acīm redzamas nākamajā rītā, kad Renārs pamanījās sakaitināt Ilonu, kad viņa apjukusi grupiņai meklēja viesnīcu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai vai kā – Stokholmu ceļotāju devās iepazīt laikus. Viņa apmeklēja Vasa muzeju, kurā var apskatīt vairākus gadsimtus senu kuģi, karaļa muzeju u. c. Viss it kā bija labi, bet Ilona bija solījusi smalkas pusdienas, kas beigās pārvērtās par burgeru ēšanu ielā. Pati gide pamanījās ik pa laikam pazust kādā veikaliņā, kas nokaitināja pārējos.

Kā novērtējumu ieguva Ilona, skaties video.

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl