Ievas pārvērtības iesaka skaistuma procedūras, lai jūties pārliecināta

Komentāri

Ievas pārvērtību tievēšanas debijas sezona sākusies ar daudz un dažādiem noderīgiem padomiem, ko derētu likt aiz auss ne tikai dalībniecēm, bet arī skatītājiem, kuri paši domā par svara un ķermeņa apkārtmēra samazināšanu. Portāls Skaties.lv piedāvā vienu no tām, ko varējām skatīt raidījuma jaunās sezonas pirmajā sērijā.

Pagājušā gada pēdējā mēnesī kanālā TV3 sākās Ievas pārvērtību jau sestā sezona, kas īpaša ar to, ka pirmo reizi raidījuma dalībniecēm ir krietni jāpasvīst, lai tiktu pie laba gala rezultāta. Šonedēļ gaidāma jau ceturtā sērija, bet tāpēc nevajag aizmirst arī pirmajās sērijās dzirdētos padomus. Šoreiz no jaunākās sezonas pirmās sērijas jums piedāvājam padomus – procedūras, kas dāmām liks izskatīties un, pats galvenais, justies pārliecinātākām.

Pareiza ēšana

Sievietēm, kuras uzskata, ka viņām jānotievē, jāsāk ar pareizu uzturu. Speciāliste Guna Rijkure iesaka katru dienu savā ēdienkartē ieviest zupas ēdienus, kā arī ļoti stingri iesaka neēst ātri, jo tādos brīžos pazūd sāta sajūta un tiek apēstas lielas porcijas, un neēst vēlu vakaros. Savukārt, jau pieminētajām zupām ir daudz labu īpašību – šķidrums, daudz dārzeņu, bet vēders ir pilns un arī sāta sajūta ir panākta. Šajā radījumā vienai no dalībniecēm – Līgai, no ēdienkartes bija jāizslēdz skābais krējums un majonēze.

Eksperte iesaka arī ievērojami samazināt kartupeļu daudzumu uzturā – vēlams līdz divām reizēm nedēļā, un tas nenozīmē, ka tie kartupeļi frī. Jāielāgo, ja gatavojat kartupeļu biezputru, lai samazinātu tauku daudzumu ēdienā, klāt nedrīkst likt sviestu vai piedzert klāt treknu pienu. Rijkure šajā konkrētajā gadījumā abām dalībniecēm iesaka samazināt arī vārāmās sāls saturu ikdienas ēdienkartē.

Ieteicamas dažādu veidu masāžas

Sievietēm, kurām konstatēts liekais tauku uzkrājums un tas vienmērīgi izgulsnējas pa visu ķermeni, Ievas pārvērtību eksperti iesaka ķermeņa apjoma un svara procedūras. Tām, kurām pāri 30, jāielāgo, ka fizioloģiskie procesi norisinās lēnāk, nekā jaunāka gājuma sievietēm. Video kā vienu no pirmajām procedūrām redzam skotu dušu – no triju metru attāluma ar divām spēcīgām ūdens strūklām tiek masēts viss ķermenis, turklāt vienā strūklā ir vēss ūdens, bet otrā – silts. Šāda kontrasta ūdens strūkla vienlaicīgi samazina ķermeņu apkārtmērus un tonizē ādu.

Jaunākajām sievietēm tiek ieteikta zemūdens masāža. Tā notiek speciālā, ar ūdeni pildītā vannā, kur speciālists ar spēcīgu ūdens strūklu masē visu ķermeni, turot strūklas uzgali zem ūdens. Salīdzinot ar skotu dušu, pēc sajūtām šī procedūra ir maigāka, bet tikpat ātri iedarbojas uz ķermeņa apjoma samazināšanu.

Paraleli šīm, atsaucoties uz Ievas pārvērtībās redzēto, ieteicams doties arī uz vakuuma masāžu. Pirms procedūras ķermenis tiek apstrādāts ar speciāliem apjomu samazinošiem un ādu tonizējošiem kosmētiskiem līdzekļiem. Taču pati procedūra notiek ar īpašām stikla kolbām, apstrādājot katru ķermeņa kvadrātcentimetru. Vakuuma masāža ir īpaša ar to, ka tajā iespējams pievērsties konkrētām ķermeņa problēmu zonām, jo atceries, ka, zaudējot svaru, visās ķermeņa daļās apkārtmērs zūd vienmērīgi. Tāpēc arī tieši ar šo procedūru iespējams efektīvi samazināt vidukļa vai gurnu apkārtmēru.

Sporta zāles apmeklējums?

Ja pavisam nopietni vēlies pievērsties savam izskatam, nākamais solis ir ļoti grūts. Nav gan obligāti jādodas uz sporta zāli, jo treniņus vari veikt arī mājās, taču ieteicams sameklēt kādu, ar kuru kopā trenēties. Tas palīdzēs motivēt vienam otru gan treniņu laikā, gan arī ārpus tā. Par specifiskiem vingrinājumiem iesakām konsultēties pie kāda trenera, jo tikai viņš, personīgi ar Tevi izrunājoties, spēs pateikt, kādus tieši vingrinājumus Tev jāveic, lai pēc iespējas ātrāk jau būtu redzami pirmie rezultāti.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl