3 komentāri

Šova Kāzu gūstā otrajā sērijā pāru vecāki centās rast risinājumu par laulības ceremonijas vietu, un Ievas mamma Ingrīda ierosināja jaunlaulātos cienāt ar karstām butēm. Idejai pretojās Artura vecāki. Bet ko par karstajām butēm domā Ieva Bernšteine un Arturs Janiševs? 

Lemjot par to, kur tiks svinētas kāzas un kur noritēs laulības ceremonija, Ievas mamma nāca klajā ar ierosmi pēc laulības ceremonijas Pāvilotas muzejā, kas izpelnījās Artura vecāku kritiku, jaunlaulātos cienāt ar kūpinātām butēm. ”Kad viņi iznāks ārā un visiem būs karstas butes – tas būs vispār ideāli,” šova otrajā sērijā ierosināja Ievas mamma Ingrīda. Viņai piebalsoja līgavas tētis: ”To neviens nebūs gaidījis, jo neviens nav taisījis.” Ideja neatrada dzirdīgas ausis starp Artura vecākiem. ”Butes nav tās, kuru dēļ būtu jābrauc uz Pāvilostas muzeju,” oponēja Artura mamma Māra.

Arī šova skatītāju un līdzjutēju rindās ideja tika uztverta neviennozīmīgi, tādēļ portāls Skaties.lv noskaidroja, kā ieceri kāzu dienā našķoties ar kūpinātām butēm uztver paši šova dalībnieki Ieva Bernšteine un Arturs Janiševs.

Foto

”Mums tas šķiet ļoti, ļoti interesanti, tāpēc ka tas viss ir tādā, ja to var nosaukt par tematiku. Kāzas notiek Pāvilostā, tās ir netradicionālas, jo notiek muzejā. Iznākot no turienes, turpat ir jūra, tas viss ir ļoti interesanti. Un cilvēki, manuprāt, vairāk sašūmējušies, ja tā var teikt, par to, ka kā nu tagad ēdīs tās zivis?! Tikpat labi varētu teikt, ka nevar dzert ne šampānieti, nedod dievs, aplies kleitu, vai ēst kaut kādas bulciņas. Tad jau sanāk, ka neko nevar. Mūsdienās taču ir salvetes, citroniņi… Doma, cik es saprotu mammu, jau nebija tāda, ka baigi ēst un ar zivīm ņemties. Tas tiktu arī attiecīgi pasniegts. Vienkārši cilvēki tik tālu, man šķiet, neaizdomājas,” portālam Skaties.lv skaidro Ieva.

Ieva atzīst, ka abiem ar Arturu zivis garšo. ”Mēs abi esam kurzemnieki, pie jūras auguši, zivis ir topā,” akcentē šova dalībniece.

Video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl