Iespējamie Latvijas pārstāvji ”Eirovīzijā” – ”Bad Habits” atklāj savas dziesmas neparasto stāstu

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

1 komentārs
Iespējamie Latvijas pārstāvji ”Eirovīzijā” – ”Bad Habits” atklāj savas dziesmas neparasto stāstu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Vieni no deviņiem māksliniekiem, kuri šogad varētu pārstāvēt Latviju ”Eirovīzijā”, ir grupa ”Bad Habits”, kuru dziesma ”Sail With You” starp citām konkursantēm izceļas ar solista īpašo balss tembru. Sarunā ar Skaties.lv mūziķi atklāj, ka viņu dziesma ir patiess stāsts par solista 90 gadus vecā vectēva pieredzēto.

Kā Skaties.lv atklāj grupas solists Mārtiņš Balodis, ”Bad Habits” mūziķi sākotnēji uzstājās dažādos bāros, pamazām izveidojot pamatsastāvu, kurā nu muzicē Jānis Līde, Normans Bārbals, Kristaps Grībergs.

”Kādu laiku vēlāk sākām sadarboties ar ”BM Production” kompāniju Ievas Florences vadībā, kas ir mūsu menedžeris,” atceras mūziķi. Pagājušā gada martā klajā nācis viņu debijas albums ”Bad Habits”, kas nominēts arī ”Zelta Mikrofona” balvai kā gada labākais Country vai Rockabilly albums.

”Savu stilu nevaram ielikt kādos konkrētos rāmjos. Mēs spēlējam mūziku, ko mīlam. Mūsdienas mūzikas žanri tik ļoti saplūst viens ar otru, ka grūti noteikt, kas ir kas. Pēc filozofijas un ideoloģijas tas būtu Skifls,” spriež mūziķi.

Kā spriež paši ”Bad Habits” no albuma viņus vislabāk atpazīs pēc singla ”Great White Night”. Šogad viņi guvuši pieredzi, rakstot mūziku filmai ”Jaungada Taksometrs 2” – ”Apņemšanās kalendārs”. Bet nākamais viņu izvirzītais mērķis – braukt uz Roterdamu un pārstāvēt Latviju ”Eirovīzijā”.

”Bad Habits” daudz nelauza galvu par to, vai atbilst ierastajam ”Eirovīzijas” formātam un kā grupa varētu izskatīties uz ierastā konkursa glamūra un spozmes fona.

”Manuprāt, katram māksliniekam šī ir  lieliska iespēja sevi parādīt un pierādīt plašākai auditorijai. Kā arī gūt pieredzi izaugsmei,” tā par ”Eirovīziju” spriež ”Bad Habits”.

Latvijas ”Eirovīzijas” atlases finālam 8. februārī ”Bad Habits” gatavojoties nopietni.  Mākslinieki ar cieņu skatās arī uz visiem astoņiem konkurentiem, un spriež, ka kaut ko prognozēt ir neiespējami.

”Visu cieņu visiem dalībniekiem. Mūsuprāt, katrs konkurss kaut kādā ziņā ir laimes spēle. Vienmēr būs kāds, kam patiks un kam nepatiks. Mums ir prieks, ka mēs jums patīkam,” tā ”Bad Habits”.

Kā spriež mūziķi, lai konkurētu ”Eirovīzijā”, vajadzīgs kāds ”pipariņš”. Iespējams, viens no viņu pipariņiem būs viņu dziesmas stāsts.

”Mūsu dziesma ir vērtīgs vēstījums katram cilvēkam. Tās stāsts ir balstīts uz patiesiem notikumiem par manu vectēvu, kuram ir tagad 90 gadi. Un par to, lai novērtējam katru doto dienu un cilvēku mums blakus,” stāsta Mārtiņš.

Kā intervijas izskaņā uzsver ”Bad Habits”, viņi ir ļoti pateicīgi par iespēju uzstāties Latvijas atlases finālā un būs pagodināti, ja tiks pie godpilnā uzdevuma aizstāvēt Latvijas godu ”Eirovīzijā”.

”Mēs aicinām jūs, klausītājus, skatītājus sekot līdzi fināla tiešraidei, un tur mēs redzēsim, ar ko pārsteigsim!” intrigu par finālā gaidāmo šovu uzkurina ”Bad Habits”.

1 komentārs