Iepazīsties! Pēdējie Eglītes kavalieri uz cīņu ierodas jau ar savu cirvi un savu eglīti

1 komentārs
Iepazīsties! Pēdējie Eglītes kavalieri uz cīņu ierodas jau ar savu cirvi un savu eglīti
KASPARS KRAFTS, F64

Jau šodien Skaties.lv piedāvās ”Piecērt Eglītei!” jaunāko sēriju, kurā galvenajai varonei Līgai Eglītei jāizvēlas piektais spēles finālists. Un viņu gaida pārsteigums! Lūk, kādi puiši ieradušies!

Piektajā sērijā vēl viens puisis tiks pie smalka ”Fiskars” cirvja un turpinās cīņu par iespēju baudīt fantastisku atpūtu kopā ar Eglīti smalkajā ‘’Wellton Riverside SPA Hotel’’.

Sarunu bārā ”RŪM”, kas ir vasaras ”karstākā” randiņu vieta, ieradušies divi vīri, kuriem līdzi jau ir – vienam ”Fiskars” cirvis, vienam – eglīte! Kādi ir viņu nolūki šovā?

Guči, 36, Ogre, elektriķis

Guči stāsts par nokļūšanu spēlē ir viens no jautrākajiem ”Piecērt Eglītei!” ietvaros. Vīrieti spēlei pieteikuši draugi, pašam Guči to nemaz nezinot (šie paši draugi viņam devuši arī amizanto iesauku, ar kuru vīrietis startē spēlē).

”Man ir normāls cērtamais. Man patīk skaistas un īstas sievietes, kuras zina, ko vēlas!” tā pieteikumā norādījuši draugi.

Saņēmis zvanu, kurā tiek aicināts uz randiņu, Guči neapmulst. Viņš lūdz pusstundu laika, lai paskatītos kas tad vispār ir projekts ”Piecērt Eglītei’!”, kurā draugi viņu pieteikuši, un pēc šīs pusstundas paziņo, ka ir gatavs mesties avantūrā!

”Draugi gribēja mani pārsteigt, piesakot šovā? Es pārsteigšu pašus draugus, jo es piedalos! Redzēsim, kāda būs viņu reakcija,” smejas Guči.

Starp citu, viņam jau ir savs ”Fiskars” cirvis, ko vīrietis jau ņem līdzi uz šovu, lai apliecinātu, – viņš jau uzvarējis spēlē! Ko par to visu teiks Eglīte?

Jānis, 36, celtnieks, elektriķis, politaktīvists, Valmiera

”Esmu profesionāls provokators,” pirms ierašanās paziņo Jānis. Puisis atklāj, ka ieradies no neliela apgabala Latvijā, kuru dēvē par Ķiļķēniem.

Līdzi viņš paņēmis… Eglīti! Un neskaitāmus viedokļus par politiskām tēmām, ar kuriem ar prieku iepazīstinās arī Eglīti.

Vai tas viss nostrādās? Īpaši, ņemot vērā faktu, ka Jānis uzreiz paziņos, – pirms kāzām viņš ar meitenēm nebučojas.

Tikmēr trešais dalībnieks, kurš vēl iepriekšējā vakarā bija noskaņots randiņam, tikšanās brīdī ir kā akā iekritis un uz zvaniem neatbild. Vai nobijies no neparastās konkurences?

Nepalaid garām! Eglīte izvēlas piekto finālistu jau šovakar!