Iepazīsties! Eglītei piecirst gatavojas Ingus, Dainis un Mārtiņš

Šovs ”Piecērt Eglītei!” ir jau pusē – skaistule izbaudījusi jau trīs randiņus ar astoņiem zēniem, un nākamo nedēļu sāks ar ceturto tikšanos. Uz ceturto ieradušies trīs brīnišķīgi puiši – Mārtiņš, Dainis un Ingus. Kurš savaldzinās Līgu?

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Dainis Macins

  Dainis Macins

  Vēl- ļoti skumji, ka redzu šeit to cilvēku kategoriju, kuri ir ar tādu agresiju, negatīvismu, tik nenormāli noliek līdz ar zami Līgu, čomus, kuri piedalās, brīžiem rodas sajūta, ka visi bez maz vai ir idioti, kuri tur piedalās. Tas galīgi nav normāli. Līga arī ir cilvēks, kura grib normāli dzīvot un justies laimīga!
 • Dainis Macins

  Dainis Macins

  Ļoti nepatīk, kā Vii uzrakstīja! ( Vairākas reizes ziņoju redaktoram) Nesaprata manu domu! Nejau melots, nekas tur nebija melots. Līga ir normāla sieviete, bet domāta citam! Kā jau teicu, ja būtu izvēlējusies mani, uz finālu nebūtu ieradies! Izlasiet, ko Ingus teica -tālāk, kur ielikts, viņam bija līdzīgs plāns.
 • Dainis Macins

  Dainis Macins

  Arī man bija tāpat, līdzīgi, kā Ingum! Interesanti bija piedalīties, filmēšanās, jauna pieredze, aizraujoši pavadīts vakars, gandarījuma sajūta, Fiskars cirvis ir simboliski. Bija interesanti, kuru no mums 3 izvēlēsies, ja mani, tad uz finālu nebūtu ieradies. Līga Eglīte ir domāta citam cilvēkam, ne man. Iespējams pat, Gunāram, Balvos viņa saimniecībā varētu saimniekot kopā. Normāla sieviete, pozitīvi, cik cītīgi trenējās pirms šova, cenšas arī citādā ziņā. Pieteikšanās šovam man bija kā eksperiments.
 • Kristīne
 • vai bai vai

  vai bai vai

  Izskatās normāli puiši. Kāpēc sevi tā publiski jāpazemo? To es nesaprotu. Krietni vecāka, resna, speķaina , padumja, veca memzele. Vai tiešām tas ir tās niecības, ko jums samaksā, vērts? Zīmogs paliks uz mūžu. Ir tik daudz jaunu skaistu meiteņu. Šī tak ir pilnīgs čau!
  • Dainis Macins

   Dainis Macins

   Tas, ka izvelejas no tiem vairakiem simtiem , kuri no visas Latvijas pieteicas, esmu viens no tiem 15, kurs tika uzaicinats uz sarunu baru "Rūm", 4. serijas filmesanu, izvelejas nejau vina, bet projekta/sova koordinatores, veidotaji! Uz filmesanu biju 28.maija, ieprieks piedavaja cita datuma daudz atrak uz 16, loti negribeju zaudet laiku, atprasities atrak no darba, bet 28.05. vareju normali paspet pec darba uz 19 - ta ari sarunaju, ta vareja. Plans bija tads: par cik zinaju, kada ir Liga Eglite, kads raksturs, jo citigi skatijos Lauku setu, ierados tur ar domu, varbut izvelesies mani, sanemt fiskars cirvi, pazust un uz finalu neierasties, jo esmu miljons procenti parliecinats, ka ar vinu noteikti negribetu dzivot kopa, iegut pieredzi, pavadit interesanti vakaru, plus ar domu, ka skatisies daudz brivu sieviesu, ja butu tas tips, ka kadai es simpatizetu, ar domu, ka kada padomatu: "Vot vina vinu neizvelejas, pameginasu vinam uzrakstit" tapec, ka filmeja 4. seriju ari izturejos neitrali. Bet daudzi komentetaji doma absuluti aplami, ka pilnigi visi ir pec vinas, ka traki, noteikti ne, piemeram, Gunars, ja (jaatzime, ka ne visi), redzeju, ar visam cetram grib tacu vinu dabut sev un nav viniem 34 gadu starpiba, bet 23 apmeram! Un par kadu zimogu uz muzu Tu doma?! Haha, tas bija ka eksperiments, kas no ta sanak. Cilveki, viena dala tiesam ir jocigi.
   • Vii

    Vii

    Īstais, kas par jocīgumu runās. Vispirms pats bārsta sievietei (lai kāda viņa nebūtu) komplimentus, pēc tam visā mierā atzīst, ka klaji melojis tikai cirvja dēļ, un tad vēl cer kādai ar to iepatikties? Kurai gan tāds pīlīšu pūtējs un batonu spraudējs vajadzīgs? Nāc pie prāta...
 • @StavusG

  @StavusG

  Čaļi laikam gadiem nav p***t dabūjuši. Tagad cīnīsies par tuklu kazu. Pilnīgas auzas.
 • mazā .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!