Iepazīsties! Eglītei piecirst gatavojas Ingus, Dainis un Mārtiņš

10 komentāri
Iepazīsties! Eglītei piecirst gatavojas Ingus, Dainis un Mārtiņš
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Šovs ”Piecērt Eglītei!” ir jau pusē – skaistule izbaudījusi jau trīs randiņus ar astoņiem zēniem, un nākamo nedēļu sāks ar ceturto tikšanos. Uz ceturto ieradušies trīs brīnišķīgi puiši – Mārtiņš, Dainis un Ingus. Kurš savaldzinās Līgu?

Šova ‘’Piecērt Eglītei!’’ ietvaros Eglīte kopā ies uz pieciem randiņiem sarunu bārā ”RŪM”. Katrā randiņā meitene tiksies ar trim puišiem, no kuriem katrā randiņā izvēlēsies sev tīkamāko, un pieci labākie tiksies finālā.

Trešajā sērijā triumfēja 59 gadus vecais Gunārs. Sēriju noskaties TE!

Sarunu bārā ”RŪM” ieradušies ceturtā randiņa dalībnieki un gatavi cīņai. Viens no viņiem jau redzēts Līgas kompānijā citā šovā.

Ingus, 23, Saldus, celtnieks

Ingus Līgu jau mēģināja savaldzināt ”Lauku sētā”. Drīz pēc Līgas ierašanās abi pačubinājās šova guļamistabā, tiesa, nekas vairāk abu starpā neizveidojās.

Nu Ingus, redzējis, kā Eglīte uzplaukusi pēc šova, ir gatavs mēģināt vēlreiz! Ierodoties sarunu bārā, Ingus neslēpj – viņš ir mainījies uz labo pusi. Puisis atradis labu darbu, pārtraucis ballēties un kļuvis nopietnāks. Vai Līga viņam noticēs?

Dainis, 38, Rīga, strādā loģistikā

Dainis Mačiņš uz šovu ieradies ar nopietniem nolūkiem un randiņam rūpīgi gatavojies. Vīrietis Līgai sagatavojis īpašu dāvanu un personisku vēstuli.

”Būtu vairāk tādu sieviešu Latvijā, daudz vīriešu būtu priecīgi, laimīgi. Tas, kā viņa uzvedās ”Lauku sētā”, bija normāli, puiši nesaprata. Ar viņu varētu apprecēties un dzīvot laimīgi kopā, iepriekš, pieslīpējoties viens otram.

Viņas šarms ļoti apbur, salda balss, kopējais tēls, kurā var ātri iemīlēties,” tā par Līgu, piesakoties spēlei teic Dainis. Vai meitene novērtēs šo brīnišķīgo puisi un viņa nopietnos nolūkus?

Mārtiņš, 30, Rīga, strādā ceļu būvē

Ieraugot Mārtiņu, Līga uzreiz iesauksies: ”Kāds smukulītis!” Puisis uz spēli ieradies kā uz piedzīvojumu, bet neslēpj, ka ne tikai piedzīvojums viņu interesē – arī pati Līga simpatizējot.

Tiesa, sarunām sākoties, Līgai jau atkal nebūs labi – abu komunikācija īsti nevedīsies, un Mārtiņš klusēs. Vai puisim izdosies atvērties un parādīt sevi Līgai?

Kuru izvēlēsies Eglīte? Nepalaid garām!

”Piecērt Eglītei!” ceturtā sērija jau pirmdien Skaties.lv/piecerteglitei/!