Arī pusmūžā sirdis pukst straujāk! Ielūkojies Ineses un Andra romantiskajā randiņā

4 komentāri
Arī pusmūžā sirdis pukst straujāk! Ielūkojies Ineses un Andra romantiskajā randiņā

12. oktobrī redzējām, kā šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” dalībnieki Andris un Inese viens otram teica – JĀ, dodot iespēju, turpināt iepazīšanos, un atpūtu greznajā muižā. Ielūkojies pieredzes bagāto dalībnieku skaistajā randiņā un pārdomās.

Andris un Inese randiņa sākumā uzreiz devās aplūkot savu numuriņu, priecājoties par tur esošo skaistumu un visu četru gadalaiku apvienojumu interjerā.

Inese jokoja, ka viss atkarīgs no uzvedības, tā nolems, kur katrs no viņiem vakara izskaņā gulēs, kā nekā variantu ir daudz – gulta ar baldahīnu, mazā gulta un grīda.

Pēc numuriņa apskates šova dalībnieki devās romantiskās vakariņās, kur sveču gaismā baudīja dažādus labumus un nodevās interesantām sarunām.

Pirms došanās atpakaļ uz Rīgu, “pārītis” saņēma jautājumu par to, kā tad naktī gulēts? Dalībnieki atbildēja, ka ne jau viss izpaužams publiski.

”Katra satikšanās ir liels brīnums – cilvēkiem jābūt vienlaicīgi vienā un tajā pašā laikā un vietā. Šī bija iespēja satikt Andri, iepazīt viņu kā interesantu cilvēku. Domāju mums būs vēl dažas pieturas, bet vai mīlestības pietura, to laiks rādīs. Tā pietura jau ir no Dieva, vai viņš to noliks mūsu ceļā, vai tomēr nē?” aizdomājas Inese.

Kā tu domā, vai starp Inesi un Andri izveidosies sirsnīgas attiecības? Vai vīrietis un sieviete labākajos gados būs atraduši savas otrās pusītes?