52 komentāri

“Tēta nedienas Latvija” šonedēļ viesosies Saldū, kur šauros apstākļos, bet saskaņā dzīvo trīs bērnu ģimene. Lai gan Anita dzīvesdraugā Jānī vēlētos redzēt vairāk entuziasma mājasdarbos, neticami vaļsirdīgs ir pāra iepazīšanās stāsts.

Anita un Jānis nav precējušies. Anita ļoti gaidījusi bildinājumu, bet Jānis nav gribējis. Tad Jānis gribējis bildināt, bet Anita vairs nevēlas. Bet kā abi iepazinušies?

”Iepazināmies klubā. Es pat piecas minūtes tur nebiju nostāvējusi, viņš mani jau aicināja dejot. Es biju aizgājusi ar iepriekšējo čali, bet no viņa gribēju tikt vaļā, tāpēc ka viņš bija baigais dzērājs, godīgi sakot.

Pēc kluba viņš mani uzaicināja pie sevis, iedzērām šampi, tad arī parubījāmies – aizmigām, un no rīta gāju projām.

Tad man bija vēl tikai lielā meita. Mēs uzreiz pēc nedēļas sākām dzīvot kopā. Un tā arī palikām kopā,” atmiņu stāstā dalās daiļā Anita.

Varam pačukstēt, ka šampis plūdīs arī Anitas atpūtas laikā viesnīcā.

Foto: ieskats šā vakara sērijā

Video

Kā Jānim veiksies mājas solī un bērnu audzināšanā, skaties šova “Tēta nedienas Latvijā” jaunākajā sērijā šovakar plkst. 21.00 TV3 un TVPlay!

TOP komentāri

 • Spriditis
  +31 +30 -1

  Spriditis

  Zel ka izcel tv3 tikai slikto katrs esam tads kads esam prieks ka sie cilveki neko neslepj saka ka ir nevis ka citi teta nedienas parada no sevis baigas super gimenes. Busim tak beidzot godigi
 • Ese
  +29 +27 -2

  Ese

  Vienkāršs iepazīšanās stāsts, kā ļoti daudziem. Varēja redzēt, ka ģimenē ir saticība un meitenes labi audzinātas.
 • A.L
  +27 +27 0

  A.L

  Malači.Paldies ka piedalījāties un lai ko cilvēki rakstītu teiktu tas ir aiz skaudības jo paši ir gļēvi un baidās parādīt cik grūti ir šajos laikos.nav bagātības un tad.... viss tīrs bērni sapuceti paēduši ko vairāk vajag.Ejiet ar galvu paceltu.Lai veicas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl