Komentāri
Gunda Jandava nespēj atkauties no pielūdzējiem – svešinieki uzsauc šampanieti
Foto: Skaties.lv

Pēc dalības šovā Saimnieks meklē sievu “līgaviņa” Gunda Jandava kļuva par vienu no apspriestākajām daiļavām visā Latvijā. Popularitātei ir arī savas sekas.

“Sēžam ar Elīnu Tokyo City un ēdam vakariņas. Pēkšņi atnāk divi viesmīļi un svinīgi mums pasniedz šampanieša pudeli un salej dzirkstošo dzērienu glāzēs,” neparastā stāstā savā Facebook.com kontā dalās Gunda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņi saka, ka to uzsauc divi puiši mums blakus. Abas esam neizpratnē, jo blakus mums neviens tā īsti nebija. Jebkurā gadījumā, ļoti patīkams vakara noslēgums. Cheers!” priecājās jauniete.

Popularitāte ļāvusi viņai sastapt arī savu topošo vīru – Gunda nu ir saderinājusies ar puisi, kurš viņu noskatījis tieši TV ekrānā.

FOTO

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl