Grieta ļoti grib uz mājām!

Komentāri

TV raidījums Suns meklē mājas ir noslēdzies, un, pateicoties tam, gandrīz desmit sunīši ir atraduši sev jaunas mājas. Tomēr suņu patversmē Ulubele vēl arvien ir suņuki, kas arvien meklē mājas.

Lūk, Grieta! Tai ir aptuveni 10 gadu, un viņa dzīvo Līču patversmē kopš 2010. gada novembra. Suņu lēdijai patīk garas, mierīgas pastaigas un rotaļas. Grieta ir sabiedriska, ziņkārīga, un viņai ļoti patīk našķēties. Grietai nebūs iebildumu pret citiem sugas brāļiem, un viņai patīk bērni. Grieta būs labs ģimenes mīlulis vecāka gadagājuma cilvēkiem vai ģimenei, kura vēlas mierīgu sunīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja gribi pieņemt suni, spied te – Vēlos pieņemt Grietu! Ja vēlies iepazīties ar Grietu, lai varbūt vēlāk dotu tai pajumti, sazinies ar patversmi Ulubele.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl