”Gribētu ātrāk nonākt mājās.” Mīlas šova dalībnieki ir veikuši savas izvēles

7 komentāri
”Gribētu ātrāk nonākt mājās.” Mīlas šova dalībnieki ir veikuši savas izvēles

26. oktobra vakarā TV3 skatītāji varēja vērot iepazīšanās šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” piekto raidījumu! Iepazīšanās ceļojumu uzsāka trīs pāri – dažādās vecuma grupās! Vai kāds no ”aklo randiņu” pāriem pietuvosies attiecību izveidei?

Mīlestību piektajā šova raidījumā centās atrast 31 gadu vecais Edijs un 23 gadus vecā Diāna, 20 gadus vecais Artūrs un 20 gadus vecā Dita, kā arī 60 gadus vecais Andris un 54 gadus vecā Antra.

”Mīlas radio” pāriem brauciena sākumā paziņo pilsētu, uz kuru jādodas, kā arī klusuma mirkļos ievirza dalībniekus sarunās, neļaujot rasties liekam stresam.

Šoreiz tika apspriesta gan iepazīšanās jaunībā un tagad – labākajos gados, mīļāko krāsu izvēle, mīļākās dziesmas, vēlme apprecēties un bērni.

Neiztika bez aktivitātēm, kuras palīdzēja kādam no pāra nodemonstrēt sevi – Andris un Antra devās pastaigā pa mežu, cenšoties atrast ēdamas sēnes, bet Artūrs fotografēja Ditu, nodemonstrējot savu fotogrāfa talantu.

Nokļūstot galapunktā, pāriem bija jāizvēlas turpināt randiņus vai tomēr – NĒ.

Andris un Antra teica viens otram – JĀ un turpināja randiņu atpūtas kompleksā.

”Jā, protams! Būtu jauki, ja arī meitene piekristu, pārāk maz esam kopā pavadījuši laiku, lai iepazītu viens otru,” savu izvēli pamato Andris.

Antra piebilda, ka viņi ir vientuļi un jebkurā gadījumā jāiepazīst cilvēks, kā viņa var pateikt – NĒ, ja šobrīd Andris liekas OK? Jādod iespēja sevi parādīt.

Toties sērijas jaunākie mīlestības meklētāji Artūrs un Dita teica viens otram – NĒ.

”Nē, es gribētu ātrāk nonākt mājās. Jauks puisis, nebija tā, ka gribēju ”atšūt”, bet viņš gribēja, lai es vairāk runāju, ne pastāstīja par sevi,” savu izvēli pamato Dita.

Arī Artūrs teica – NĒ, sakot, ka nav bijusi nekāda ”uguns”, ka viņi sarunājušies kā draugi, bet vajag ko citu.

Kādu izvēli veiks ugunīgā Diāna un Edijs? Skaties jau pēc nedēļas!

Kā tu vērtē ”Nākamā pietura: Mīlestība” dalībniekus un viņu izvēles?

7 komentāri