VIDEO: kura ir īstā dziesma, smalcinot ķiplokus?

Komentāri

Lai arī ārā kļuvis aukstāks, Gatavo 3 mežā saimnieces nemaz nedomā pārcelties uz iekštelpām un turpina pārsteigt, ar izdomu un azartu rosoties ”meža virtuvē”.

“Gatavojot ēdienu pie dabas, tas jādara nesamāksloti, dabiski un ļoti vienkārši,” norāda Līva. Tikpat dabiski un vienkārši ir virtuves valdnieču joki, tomēr šova septītajā raidījumā Linda ir nedaudz apbižojusies. ”Jūs jau man neļaujat jokoties. Jautrāk ir, kad jokojas,” viņa saka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā pareizi ierunāt vārdu ”siens” un kas jādzied, smalcinot ķiplokus, skaties video!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl