Gatavo 3 komanda jaunajā sezonā piedzīvos izmaiņas

Komentāri
Gatavo 3 komanda jaunajā sezonā piedzīvos izmaiņas
TV3 publicitātes foto

Valentīna dienā, 14. februārī, un turpmāk ik svētdienas rītu plkst. 9.25 kanālā TV3 visi aicināti izbaudīt Gatavo 3 jauno – ceturto – sezonu! Šosezon meitenes gatavos nevis viena otrai, bet viesiem! Kamēr Linda Vilmansone un Anna Panna parūpēsies par cienastu, komandas jaunā dalībniece Baiba Prindule dekorēs galdu. Raidījumā viesosies skatītāji, kuriem ir, ko svinēt! Romantisks randiņš, dzimšanas diena omītei, bērnu ballīte un izlaidums ir tikai daži no iemesliem, lai uzrīkotu mazus, jaukus un pats galvenais garšīgus svētkus.

Gūstiet iedvesmu ar Gatavo 3!

Janvārī TV3 skatītājiem bija iespēja pieteikt savus svētkus portālā Skaties.lv. Tika saņemta virkne jauku un sirsnīgu pieteikumu lielākiem un mazākiem svētkiem, tāpēc raidījuma veidotājiem nenācās viegli, lai atlasītu tikai astoņus svinību iemeslus. Šosezon Gatavo 3 meitenes gatavos un dekorēs gan ģimeniskas, sirsnīgas un latviskas pusdienas ģimenes lokā, gan romantiskas vakariņas kāzu jubilejā, kā arī vēlās brokastis čalojošai un smejošai dāmu kompānijai. Katrus svētkus mēģinot padarīt īpašus, personīgus un īpaši pielāgotus kā ēdienu izvēlē, tā tematikā un galda klājumā. Pirmie viesi īpašajā Valentīna dienā svinēs savu 7. kāzu gadadienu – vara kāzas! Kādus pārsteigumus piedzīvos svētku viesi? Vai četrotne būs pārsteigta par viņiem sagādātajiem svētkiem? Skatieties Gatavo 3 jau 14. februārī!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Baiba – svētku feja

Kamēr Linda un Anna nodosies dažādu kulināro šedevru sagatavošanai virtuvē, par vizuālo noformējumu un galda klājumu gādās komandas jaunā dalībniece Baiba Prindule – dekoratore, žurnāliste un cilvēku pazinēja ar ilgu gadu pieredzi neskaitāmu pasākumu, fotosesiju, filmēšanas laukumu un kāzu dekorēšanā. Cilvēks, kas spēj uzburt fantastisku atmosfēru, no nekā radot kaut ko īpaši skaistu un pilnībā attaisnojot sava zīmola vārdu feja. Runājot par Baibu, svarīgi pieminēt – kā jaunā dalībniece viņa būs drīzāk skatītājiem, jo patiesībā visu šo laiku ir bijusi Gatavo 3 komandā, tikai darbojusies aizkadrā. Tieši viņas prasmīgās rokas ir veidojušas visu Gatavo 3 meiteņu virtuves iekārtojumus un pikniku noformējumus. Saistībā ar pieaugošo cilvēku interesi par dekorēšanu un dizainu, būtu grēks, neaicināt Baibu kadrā. Viņa ar savu nu jau daudzus gadus rūdīto dekoratores pieredzi Gatavo 3 nu jau ceturtajā sezonā rādīs un stāstīs skatītājiem, kā ātri, vienkārši un skaisti no nekā radīt brīnišķīgi skaistu svētku galdu!

Kas meitenēm rada svētku sajūtu?

Uz jautājumu, kas meitenēm pašām ir svētki, Linda atbild: ”Man tā ir īpaša sajūta un patīkama kņudoņa pakrūtē, neliels uztraukums un milzu vēlme visu izdarīt skaisti, lai iepriecinātu citus. Svētki man asociējas ar gardu maltīti un priecīgiem viesiem, garām sarunām pie garda dzēriena glāzes un priecīgu kopā būšanu.”

”Ar kūkām par svētkiem var padarīt jebkuru dienu,” saka Anna. ”Galvenais nosacījums – lai tās ir mājās gatavotas. Tādēļ lielākā iedvesma man, ir dalīties ar receptēm kuras kādā mājā tiek gatavotas un pasniegtas mīļajiem.”

Savukārt Baibas ikdiena pārvēršas viņas mazajos svētkos, kad dzimst jauna ideja. ”Nav lielākas svinību sajūtas, kā tā, kad esmu atradusi pareizo sajūtu un noskaņu konkrētajam pasākumam. Vasaras sezonā svētki ir naktīs, kurās ir vairāk par trim stundām. Taču tieši man patiesi svētki ir tad, kad apkārt ir vismīļākie – māju sajūta, sveces un miers. Tieši tad, kad nav steigas, nodošanas datumu un skaļas mūzikas,” piebilst Baiba.

Gatavo 3 jaunā – ceturtā – sezona no 14. februāra svētdienu rītos plkst. 9.25 kanālos TV3 un TVPlay!

Lasi vēl