Komentāri

Vakar pirmizrādi piedzīvoja šovs “Garšas mednieki”, kurā četras dienas, apceļojot Latviju, kopā pavadīs sabiedrībā zināmi cilvēki – Guntis Veits, Olga Rajecka, Ineta Radēviča un Mārtiņš Meiers. Vakar devāmies uz Gunta Veita dzimto pusi – Kuldīgu, šodien ciemosimies pie Olgas Rajeckas Lielvārdē.

Vakar redzējām mūsu varoņu sirsnīgo, muzikālo sagaidīšanu, kā arī skaistākās “Kurzemes pērles” – Kuldīgas, apskates vietas, kur viss, protams, noslēdzās ar gardu maltīti. Šodien dosimies pretējā virzienā – uz Olgas Rajeckas dzimto Lielvārdi, kur… nē, nē, nē, neko priekšā neteiksim! To, kas sagaidāms tur, skatāmies jau šovakar kanālā TV3 plkst. 20:20.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl