“Garšas mednieki”: Mārtiņu Meieru Valmierā mīl; šovā uzvar Ineta Radēviča

Pievienot komentāru
“Garšas mednieki”: Mārtiņu Meieru Valmierā mīl; šovā uzvar Ineta Radēviča
TV3 Publicitātes foto

Garšas mednieki, ciemojoties pie Mārtiņa Meiera dzimtajā Valmierā, sasniedza finišu, kā arī noskaidroja šova uzvarētāju, kas šoreiz bija vieglatlēte Ineta Radēviča. Neskatoties uz to, ka visi bija saņēmuši maksimālo vērtējumu, Mārtiņš Veits viņai piešķīra 11 balles, kas arī bija izšķirošās.

Jau pašā šova sērijas sakumā gan Olga, gan Guntis ļoti slavēja Mārtiņa personību, kas liecināja par to – arī “Garšas mednieku” noslēgums solījās būt ļoti labs. Ineta Radēviča ar labiem vārdiem izteicās par visām pilsētam, kurās būts šajās dienās, jo visur ir vieglatlētikas manēžas, kas ir bijušas nozīmīgas sportistes karjerā. Dziedātāja Olga Rajecka atzina, ka agrāk Valmiera bijušas viņas otrās mājas, bet Guntis Veits līdz šim brīdim tur sniedzis vairāk kā simts koncertu.

Gardēžus sagaidīja ļoti karaliski – ar muzikantiem, orķestri un pašu pilsētas mēru Inesi Buiķi priekšgalā. Ēst gatavošanā aktierim talkā nāca restorāna “Rātes vārti” galvenā pavāre Evija. Viņi slavenībām galdā šodien lika dzelteno tomātu aukstā zupa, kas pasniegta kopā ar mozzarela sieru un bazilika eļļu. Burtnieku zandarts kopā ar pērļu grūbu baziliku rissoto un vietējiem dārzeņiem. Saldajā – medū cepta rudzu maize.

Ceļotāji apmeklēja Svētā Sīmaņa baznīcu, uzkāpjot tornī un apskatot Valmieru no augšas. Viņi paciemojās arī Valmieras teātrī un Meiera grimmētavā, kā arī pašā teatrā zālē. Jāņa Daliņa stadionā Ineta Radēviča gremdējās atmiņās par vieglatlētas karjeras pirmsākumiem, kā arī tika izbradāta baskāju taka, kas atrodas turpat blakus, un apciemota Valmiermuižas alus darīta.

Pēc garās dienas, pasniedzot ēdienu, Mārtiņs Meiers iejutās oficianta lomā, kas arī viņam bija tikai trekns plusiņš perfektajam vērtējumam, ko saņēma no pārējiem dalībniekiem. Ņemot vērā, to, ka Ineta Radēviča no šīs dienas varoņa par Krāslavas apciemojumu saņēma 11 no 10 iespējamajām ballēm, viņa arī tika kronēta par šī šova uzvarētāju.