“Garšas mednieki”: Guntis Veits šovu atklāj ar ideālo vērtējumu

Komentāri
“Garšas mednieki”: Guntis Veits šovu atklāj ar ideālo vērtējumu
TV3 Publicitātes foto

Pagājušajā nedēļā izdzīvojām Ziemeļitālijas skaistāko pilsētu piedzīvojojumus kopā ar četriem cilvēkiem, kuri līdz šim ne reizi nebija izceļojuši ārpus Baltijas valstīm. Taču šovakar pirmizrādi bija vēlvienam jaunam raidījumam – “Garšas mednieki”, kurā četras dienas, apceļojot Latviju, kopā pavadīs sabiedrībā zināmi cilvēki – Guntis Veits, Olga Rajecka, Ineta Radēviča un Mārtiņš Meiers.

Līdz pat šova sākumam nevienam nebija ne jausmas, uz kurieni zvaigznes dosies. Izlasot aprakstus par katru no viņiem, tapa skaidrs, ka dienas vadīšana tiks uzticēt latviešu rokgrupas leģendai Guntim Veitam, bet galamērķis šova pirmajā sērijā būs Kuldīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gardēžus “Kurzemes pērlē” sagaidīja muzikālais fons, bet grupas “Credo” līderis viņiem sarūpējis ciema kukuli jeb, kā viņš pats teica, ciema kasti, kas pilna ar zemenēm. Pirms šova varoņi ķērās pie dienas aktivitātēm, Guntis visiem apstāstīja par savas dzīves neapzināto posmu – bērnības piedzīvojumiem Kuldīgā.

Tika sadalīti pienākumi – Olga Rajecka iejutās maizes cepējas lomā, bet vieglatlēte Ineta Radēviča un Valmieras teātra aktieris tika pielikti pie zaļumu lasīšanas. Jautrības labad, trīs ceļinieki metās uz vienu roku, bet pa to laiku Guntis parūpējās par zivs iesālīšanu.

Pēc maizes cepšanas šīs dienas galvenais vīrs savus padotos norīkoja izvēlēties arī garšvielas, pēc kā viņi saņēma ielūgumus ar norādēm, kādas vietas Kuldīgā noteikti jāapskata. Neiztika arī bez jaunāko apcelšanas, kurā grožus pār Mārtiņu Meieru ņēma Olga.

Dodoties apskatīt pirmo pieturpunktu – Kuldīgas novada muzeju, ejot pāri vienam no tiltiem, šova dalībnieki ievēlējās vēlēšanos. Vēl tika apskatītas tādas vietas kā Kuldīgas vīna pagrabi, kas ir vienīgā liecība no 13. gs. Livonijas ordeņa pils, kā arī 764 gadus vecā Kuldīgas Svētās Katrīnas evaņģēliski luteriskā baznīca, kurā no torni no lejas šķir tieši 110 pakāpieni.

Pa ceļam vēl neliela fotosesija un jau muzikāla sagaidīšana no mūziķa Gunta Veita puses. Gailenes saldā krējuma mērcē, iesālīta, krāsnī cepta zivs, gaļas salāti un kas tik vēl ne – to visu bija sagatavojis rokmūziķis.

Viesmīlība sita augstu vilni un, rādās, latiņa šova turpinājumam ir pacelta ļoti augstu, jo visi kā viens Kuldīgai un Guntim Veitam ielika vērtējumu 10 no 10.

Tālāk gardēži laimi meklēs kādreizējo grupu “Eolika” un “Turaidas roze” dalībnieces Olgas Rajeckas dzimtajā pusē Lielvārdē. Kā viņai veiksies? To skatieties jau rītvakar kanālā TV3!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl