“Garšas mednieki”: arī Olga Rajecka no katra saņem 10 balles no 10

Pievienot komentāru
“Garšas mednieki”: arī Olga Rajecka no katra saņem 10 balles no 10
TV3 Publicitātes foto

Šovakar kanālā TV3 skatītājiem tika atrādīta šova “Garšu mednieki” otrā sērija. Pēc vakardienas perfektās Gunta Veita dienas “Kurzemes pērlē” (katrs dalībnieks viņam iedeva 10 no 10 balsīm) tagad bija Olgas Rajeckas kārta Lielvārdē uzņemt slavenības jau pieminēto “Credo” grupas līderi, vieglatlēti Inetu Radēviņu un Valmieras teātra aktieri Mārtiņu Meieru.

Šova dalībniekus Vidzemes pilsētā saigaidīja Lielvārdes vienotā kora sieviešu pārstāves, par ko pretī saņēma ciema kukuli – vasarīgas Latvijas ogas.

Kamēr garšas mednieki iepazina Daugavu, Olga devās lieldārza virzienā, atgriežoties pilnu grozu ar bietēm, dillēm un lokiem. Kamēr Olga saimniekoja, pārējie varoņi iepazinās ar velorikšām, Lielvārdes estrādē izpildīja dejas kopā ar kādu čehu meiteņu kori, ciemojās vietējā bibliotēkā un iepazina citas skaistās pilsētas vietas, ieskaitot Lāčplēša gultu.

Pēc vakara maltītes bija kārta balsošanai, kurā arī Olgas Rajeckas viesmīlība tika novērtēta ar perfekto vērtējumu – gardēži visi kā viens dziedātājai piešķīra maksimālo vērtējumu.

Jau rītvakar dosimies uz Krāslavu ciemos pie vieglatlētes Inetas Radēvičas.