Komentāri

Otrdienas, 3. oktobra vakarā pie LNT skatītājiem devās raidījuma ”Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu” otrā epizode. Šajā reizē līdzi Kristapam Rasimam uz Latgali devās ”900 sekunžu” vadītāja Kristīne Garklāva un laika ziņu guru Kristaps Tālbergs. Viņi iepazina to, kādēļ šo novadu dēvē par zilo ezeru zemi.

Ežezers ir salām bagātākais ezers Latvijā – tajā ir 37 lielās salas un netrūkst arī mazo saliņu, kas mēdz atdalīties no lielajām salām, no krastiem un no pussalām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turklāt katrai salai dots nosaukums. ”Visskaistākā ir Mīlestības sala,” raidījumā ”Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu” akcentē Ežezera gids Dainis Tučs.

Garklāva un Tālbergs izzināja arī ezeru dzīļu noslēpumus un burāja ar īstu koka jahtu pa ”Latgales jūru” – Rāznas ezeru.

”Kad tu esi uz ūdens, tu aizmirsti par visu, kas ir uz sauszemes,” iemeslu, kādēļ cilvēki uz jahtām jūtas laimīgāki, atklāj Jūras vilks, “Sea Esta” kapteinis Andris Struckis.

Izspēlē šo spēli un atklāj latgalieti sevī!

1/15

Kuru no šiem karogiem uzlūkojot, Tava sirds sāk sisties straujāk?

Noskaties raidījumu!

Raidījuma ”Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu” turpmākajās epizodēs pārsteidzošo Latgali atklās dziedātājs Miks Dukurs, aktrise Zane Dombrovska, mūziķis Dons, dziedātāja Elza Rozentāle, aktieris Andris Bulis un dziedātājs Goran Gora.

Projektu finansē Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl