Komentāri

Otrdienas, 3. oktobra vakarā pie LNT skatītājiem devās raidījuma ”Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu” otrā epizode. Šajā reizē līdzi Kristapam Rasimam uz Latgali devās ”900 sekunžu” vadītāja Kristīne Garklāva un laika ziņu guru Kristaps Tālbergs. Viņi iepazina to, kādēļ šo novadu dēvē par zilo ezeru zemi.

Ežezers ir salām bagātākais ezers Latvijā – tajā ir 37 lielās salas un netrūkst arī mazo saliņu, kas mēdz atdalīties no lielajām salām, no krastiem un no pussalām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turklāt katrai salai dots nosaukums. ”Visskaistākā ir Mīlestības sala,” raidījumā ”Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu” akcentē Ežezera gids Dainis Tučs.

Garklāva un Tālbergs izzināja arī ezeru dzīļu noslēpumus un burāja ar īstu koka jahtu pa ”Latgales jūru” – Rāznas ezeru.

”Kad tu esi uz ūdens, tu aizmirsti par visu, kas ir uz sauszemes,” iemeslu, kādēļ cilvēki uz jahtām jūtas laimīgāki, atklāj Jūras vilks, “Sea Esta” kapteinis Andris Struckis.

Izspēlē šo spēli un atklāj latgalieti sevī!

1/15

Kuru no šiem karogiem uzlūkojot, Tava sirds sāk sisties straujāk?

Noskaties raidījumu!

Raidījuma ”Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu” turpmākajās epizodēs pārsteidzošo Latgali atklās dziedātājs Miks Dukurs, aktrise Zane Dombrovska, mūziķis Dons, dziedātāja Elza Rozentāle, aktieris Andris Bulis un dziedātājs Goran Gora.

Projektu finansē Valsts Kultūrkapitāla fonds.

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 39

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl