Komentāri

Šova Gandrīz ideālas vakariņas pirmās blondīņu vakariņas atklāj Nacionālā teātra aktrise un seriāla UgunsGrēks zvaigzne Līga Zeļģe. Viņa sagatavojusi ne vienu vien pārsteigumu.

Šonedēļ šova Gandrīz ideālas vakariņas varones ir dāmas ar gaišām galvām – modes žurnāliste Una Ulme, kamaniņu braucēja Maija Tīruma, dziedātāja Jenny May, īstajā vārdā Maija Stuģe, un Latvijas Nacionālā teātra aktrise un Danas lomas atveidotāja seriālā UgunsGrēks Līga Zeļģe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedēļas pirmās vakariņas pasniedz Līga Zeļģe. Viņa pārējās daiļās dāmas nolēmusi ēdināt ar uzkodu Pie tieviem mietiem diegiem siets, zied lieliem ziediem liecies zieds, pamatēdienu Čilī Džilī un desertu Lupes buča.

”Ēst gatavošana – tas ir dzīvesstils, tas ir tā kā meditācija – ir jāpatīk to darīt, bet es labprātāk lasu grāmatas tajā laikā. Es bieži, gatavojot ēst, uzlieku taimeri un paralēli lasu grāmatas,” atzīst aktrise. Tas nozīmējot, ka šad un tad ēdiens arī piedeg…

Vakariņas tiek gatavotas mājā, bet pasniegtas Līgas darbavietā. Desertu dāmas notiesā kopā ar kādu Līgas tuvu draugu. Vairāk skaties video!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl