Komentāri

Vairāk nekā 200 Gandrīz ideālas vakariņas – tieši tik daudz esam kopā apēduši un jautri izpriecājušies pēdējos piecos gados. Pēdējo šova Gandrīz ideālas vakariņas četrinieku veido dalībnieki, kas reiz startējuši šovā, – tagadējais veselības ministrs un briežu audzētājs Guntis Belēvičs, dziedātāja Samanta Tīna, žurnāliste Alla Petropavlovska un ārsts un Saeimas deputāts Hosams Abu Meri.

Šova Gandrīz ideālas vakariņas pēdējā četrinieka pirmo maltīti gatavo Hosams Abu Meri. Viņš viesus nolēmis iepriecināt ar uzkodu Humus. Mtabal. Taboule, pamatēdienu Libānas kebabs (Kafta un Sawda) un desertu Knefe Bilžibin.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ir absolūti skaidrs, ka viņš mēģinās mūs, viesus, ”paņemt” ar garšīgiem ēdieniem no savas tēvu zemes,” komentē Guntis Belēvičs. ”Tas noteikti mums būs jaunatklājums. Es jau nevaru sagaidīt, kā tas viss kopā garšos. Es esmu gatava izaicinājumiem,” teic Samanta Tīna.

Būdams ārsts, Hosams gatavošanas darbus veic baltā kreklā un baltos cimdos.

Vairāk skaties video!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl