Gandrīz ideālas vakariņas pasniedz Reinis Nitišs

Komentāri

Šovā Gandrīz ideālas vakariņas fizkultūrisks sveiciens: līdzināties, mierā un skatīties uzmanīgi! Šonedēļ, šova astotās sezonas ieskaņā, ēdam un ballējamies četru leģendāru sportistu kompānijā.

Sezonas 1. raidījumā ar veselīgiem un nesālītiem ēdieniem cienāja bijusī vieglatlēte un sprintere, Latvijas čempionāta distanču uzvarētāja, personīgā un profesionālās izaugsmes speciāliste Vineta Ikauniece-Ozoliņa. Savu kārtu startā gaida bijušais Latvijas izlases basketbolists, Latvijas Basketbola Savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps, kā arī kādreizējā kamaniņu braucēja, četru olimpisko spēļu dalībniece Iluta Gaile. Bet šodien pie katliem ķersies jaunākais kolēģis rallijkrosa autobraucējs, kurš aizpagājušajā gadā kļuva par Eiropas rallijkrosa čempionu, pērn ar Gada balvu sportā godalgotais Reinis Nitišs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runā, ka kompānija ir vienojusies visiem likt tikai desmitniekus. Reinis viesus iecerējis cienāt ar uzkodu Itāļu pavasaris latviešu krāsās.

Satiekoties Reiņa virtuvē, sportisti pārspriež gan sabiedrisko dzīvi, gan iespējas uzvarēt. Tikmēr namatēvs gatavs pasniegt maltīti.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl