Komentāri

Vārda tiešajā nozīmē gandrīz ideālas vakariņas piedzīvoja šova Gandrīz ideālas vakariņas šīs nedēļas dalībnieki. Operas soliste Julianna tā pārsteidza šova dalībniekus ar telpu izvēli vakariņām, ka dažs labs izskatījās, kā no laivas izmests.

Varētu sagaidīt, ka Julianna, kā jau ar augstām kultūras matērijām saistīta, vakariņas varētu sarūpēt kādā izsmalcinātā vietā. Vismaz tā var noprast no pārējiem šova dalībniekiem. Taču Julianna sarīkoja ko tādu, ko neviens, šķiet, nebija gaidījis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl