Gailenīte gaida, kad viņu paņems no patversmes

Komentāri

Lai arī TV raidījums Suns meklē mājas ir noslēdzies, un, pateicoties tam gandrīz desmit sunīši ir atraduši sev jaunas mājas, Skaties.lv turpina stāstīt par sunīšiem, kas dzīvo patversmē Ulubele un arvien meklē mājas.

Lūk, Gailenīte! Pašlaik 1 gadu jauna suņu meitene. Sunīte tika atvesta no Gaileņu ielas, kopā ar māsiņu aptuveni 2 mēnešu vecumā. Māsiņa ir devusies mājās, bet Gailenīte vēl gaida. Sunīte ir ļoti mīļa un sirsnīga, sākumā nedaudz nedroša ar svešiem cilvēkiem. Gailenīte dievina mīļošanos un bužināšanu. Savam cilvēkam būs gatava sekot līdz pasaules malai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies pieņemt sunīti, spied te – Vēlos pieņemt Gailenīti! Ja vēlies iepazīties ar Gailenīti, lai varbūt vēlāk dotu tam pajumti, sazinies ar patversmi Ulubele.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl