Komentāri

Tagad arī PATI pikantākā portāla Skaties.lv aizvadītā gada nominācija, kurā iekļuvuši tādi interesanti šovu varoņi kā Alfrids no Saimnieks meklē sievu, Sofija un Viesturs no seriāla UgunsGrēks, bet kas ir pārējās divas nominācijas? Un kurš no viņiem būs 2015. gada pikantākais personāžš?

Jāpiebilst, ka tieši tev, dārgais portāla Skaties.lv lasītāj, ir tā iespēja atdot savu balsi katrā nominācijā par, tavuprāt, spilgtāko, smieklīgāko vai vienkārši mīļāko atgadījumu. Gada apskatu vada portāla Skaties.lv ziņu redaktori – Krista Garanča un Kārlis Ķilkuts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad rokmūziķa Lenija Kravica Stokholmas koncerts ieguva ļoti plašu ievērību mākslinieka pārplīsušo bikšu dēļ. Nelaimīgā kārtā viņam, bet laimīgā kārtā visiem skatītājiem – bikses pārplīsa tā, ka viss Lenija vīrišķīgais lepnums nokļuva starmešu gaismā un kļuva populārs pasaulē. Taču tas viss ir pasaules šovbiznesā, bet arī pie mums Latvijā ir gājis gana karsti un dažādi pikanti notikumi ir risinājušies arī tepat.

Video

Nominācijā Gada pikantākais moments izvirzīti

Rezultāti:
33%

Nātru skrējiens - Violeta un Ingūna (Lauku sēta)

10%

Sofija un Viesturs (UgunsGrēks)

6%

Alfrids apakšbiksēs (Saimnieks meklē sievu)

51%

Modele raidījuma testē vibratorus (Sokolovs par seksu)

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl